Přihláška frakce
[EN] For English version use English form here: https://docs.google.com/forms/d/1fqllHak0BuOnMguLZj0gjqyv7PzIR7wNLISuVXPxiYg/edit

Zdravíme tě. Ty asi budeš budoucí šéf nebo šéfka nové frakce, že? Fajn. Ještě než tvoji frakci schválíme o vás chceme něco vědět.

Jméno velitele *
Velitel je osoba, která komunikuje za frakci před i během akce. Organizátoři - tedy my - budeme komunikovat hlavně s tímto člověkem, takže je dobré aby to nebyl někdo, kdo chodí na sociální sítě jednou za měsíc.
Your answer
Emailová adresa *
Sem vám dojdou dokumenty před hrou jako veliteli frakce.
Your answer
Telefon *
Během hry se k dorozumívání mezi veliteli a orgy používají mobilní telefony - kvůli velké rozloze prostoru. Proto bychom tě chtěli požádat, abys nám dal/a vědět, jestli nemáš problém používat během hry vlastní mobil. Víme, že to není levná záležitost a nikoho nebudeme nutit a v případě zamítnutí ti zajistíme alternativu, jelikož rychlá komunikace během hry mezi námi a tebou bude klíčová.
Facebook
Poprosíme tě o link na tvůj facebook, abychom tě mohli přidat do skupiny velitelů, kde se probírají důležité předherní záležitosti. Pokud facebook nemáš, ponech toto pole prázdné.
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service