Pieteikuma anketa semināram par starpkultūru un neformālās izglītības iespējām augstskolās.
Seminārs par starpkultūru un neformālās izglītības iespējām augstskolās.

Augstākās izglītības iestāžu pārstāvji, mācībspēki, studentu pašpārvalžu pārstāvji un aktīvie studenti tiek laipni aicināti uz Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) organizētu informatīvu semināru par starpkultūru un neformālās izglītības iespējām augstākās izglītības iestādēm, kas sagatavo studentus darbam ar jauniešiem. Seminārā būs iespēja uzzināt par JSPA piedāvātajiem neformālās un starpkultūru izglītības, brīvprātīgā darba, projektu vadības un jaunatnes politikas mācību moduļiem, ko iespējams integrēt mācību saturā, kā arī jaunatnes jomas projektu izstrādes iespējām programmās "Erasmus+: Jaunatne darbībā" un "Eiropas Solidaritātes korpuss" un šo programmu pielietošanu mācību procesa bagātināšanā.
Seminārs notiks 2020. gada 7. februārī Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, laikā no plkst. 12:00 līdz 16:00.Dalība seminārā ir bez maksas.
Jūsu vārds, uzvārds: *
Your answer
Jūsu pārstāvētas iestādes/organizācijas nosaukums: *
Your answer
Jūsu amata pienākumi iestādē/organizācijā? *
Your answer
Jūsu e-pasta adrese: *
Your answer
Jūsu tālruņa numurs: *
Your answer
Lūdzu, norādiet galvenos jautājumus, par kuriem Jūs vēlētos saņemt informāciju šajā seminārā *
Your answer
Vai Jūsu pārstāvētajai organizācijai ir pieredze neformālās izglītības projektu īstenošanā programmā "Erasmus+:Jaunatne darbībā" vai "Eiropas Solidaritātes korpuss"? *
Ja jā, tad kāda? Kādos projektos esat piedalījušies vai kādus organizējuši? Par ko bija šie projekti?
Your answer
Informējam, ka anketā norādītie dati tiks apstrādāti un uzkrāti ar mērķi: pasākuma organizēšana, kas ietver kandidātu izvērtēšanu un dalībnieku reģistrāciju; apliecinājuma par dalību sagatavošanu un izsniegšanu; personas datu glabāšanu atskaišu un statistikas sagatavošanas mērķiem, kā arī personas datu nodošanu trešajām personām. Datu apstrādes pārzinis: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (turpmāk – JSPA), Mūkusalas iela 41, Rīga; telefona numurs 67358065; e-pasta adrese info@jaunatne.gov.lv.
Aizpildot šo anketu un nosūtot informāciju es piekrītu, ka mani personas dati tiks apstrādāti šādam mērķim: datu bāžu veidošanu ar mērķi informēt par JSPA rīkotajiem pasākumiem, kā arī informēt par specifisku, konkrētai mērķgrupai, piemērotu pasākumu un projektu norisi Latvijā un ārpus tās.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy