KARLOVARSKÝ VNITROBLOK
Dotazník je součástí výzvy "Hledá se zarostlý dvorek, nevyužívaný vnitroblok či zákoutí volající po rekultivaci," kterou vyhlašuje spolek Vzbuďme Vary ve spolupráci s Kanceláří architektury města Karlovy Vary a s podporou projektu "Na prahu veřejného prostoru" Nadace české architektury.

Odborná komise složená ze zástupců spolků Bieno, Vzbuďme Vary a KAMu vybere jeden z přihlášených dvorků a pomůže nastartovat jeho revitalizaci. Na podzim roku 2019 na místě uspořádáme setkání s architektem a zahradníkem, kteří budou připraveni pomoci radou či inspirací. A pokud se sousedy najdete společnou vizi, pokusíme se Vám pomoci přivést ji k životu.

Dotazník prosím vyplňte do 30. 6. 2019. Výsledky budou vyhlášeny do 31. 8. 2019. Případné dotazy adresujte na e-mail: klikyhak@gmail.com. Za Vzbuďme Vary děkuje Tereza Hadravová.

Email address *
Kde se "váš" vnitroblok či dvorek nachází? (Uveďte čtvrť a ulici nebo vlepte odkaz k mapě.) *
Your answer
Jak v současnosti vypadá? (Popište několika slovy.) *
Your answer
Víte, komu územi patří? *
Které z následujících činností by dle Vašeho názoru pomohly území oživit? *
Required
Očekáváme, že se navrhovatelé sami aktivně zapojí do procesu jeho revitalizace. Kolik času budete moci oživování dvorku věnovat?
Jak konkrétně se zapojíte do oživení prostoru Vy?
Účastník/účastnice tímto poskytuje VZBUĎME VARY z. s., jako správci údajů, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, dále jen „zákon“) a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecného nařízení o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu výše uvedených pro evidenci zájemce o účast v projektu Karlovarský vnitroblok nebo v případě souhlasu také pro evidenci zájemců o newsletter Vzbuďme Vary. Tímto rovněž potvrzuje, že byl/a seznámen/a se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře, a že všechny údaje jsou přesné a pravdivé a poskytovány dobrovolně. Rovněž tímto souhlasí se zařazením poskytnutých osobních údajů po dobu neurčitou do databáze účastníků/účastnic VZBUĎME VARY. Poskytnutí osobních údajů je účastníkům projektu poskytnuto v písemné podobě poučení v souladu s čl. 13 Nařízení, týkající se zpracování osobních údajů. Účastník/účastnice je oprávněn svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat. Správcem údajů je VZBUĎME VARY, z. s., Náměstí Emy Destinové 171/9,36001 Karlovy Vary, IČO:07409052. Správce prohlašuje, že poskytnuté údaje budou použity pouze pro interní účely VZBUĎME VARY, z.s.
Chci dostávat pravidelné informace o akcích spolku Vzbuďme Vary (newsletter, pozvánky)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service