Zgłoszenia na warsztaty kreatywne - II etap (młodzież i dorośli)
Za nami spotkania otwarte dotyczące cyfrowych form ekspresji. W kolejnych etapach uczestnicy, pod czujnym okiem wykwalifikowanych edukatorów oraz przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i oprogramowania, w przygotowanym w POK „Dom Chemika” multimedialnym laboratorium - pracowni ART.LAB, będą szczegółowo szkolić swój warsztat cyfrowych umiejętności oraz tworzyć własne prace.

W lipcu odbędzie się następny etap warsztatów w małych grupach, będzie można uczestniczyć w warsztatach narzędziowych oraz konsultacjach indywidualnych, by ostatecznie stworzyć własną pracę, którą pokażemy w Puławskiej Galerii Sztuki.

Wszystkie warsztaty są nieodpłatne dla uczestników. Niepełnoletniego uczestnika zgłasza rodzic/prawny opiekun. Liczba miejsc jest ograniczona.
Adres e-mail *
Imię i nazwisko *
Wiek uczestnika *
Napisz krótko, dlaczego chcesz wziąć udział w projekcie? *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby uczestnictwa w projekcie ART.LAB - cyfrowe formy ekspresji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże konieczne do udziału w projekcie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest pod adresem https://tiny.pl/9zcgl *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy