Formularz zgłoszeniowy na szkolenie Wiedza o zespole Tourette'a dla kadry medycznej i psychoterapeutów.
Szkolenie finansowane jest z projektu "Akademia Tourette'a - program aktywizacji osób z zesp. Tourette'a i ich bliskich", realizowanego w ramach programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Termin: 6 listopada 2021 (sobota) godziny 9:00-16:00
Szkolenie odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Zoom.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, w przeciągu kilku dni otrzymasz potwierdzenie zapisu na szkolenie lub w przypadku braku wolnych miejsc, informacje o zapisie na listę rezerwową.

Po szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat i będą zobowiązani do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej.

PLAN SZKOLENIA
6.11.2021r.
9:00-12:00 Zespół Tourette'a: aktualna wiedza medyczna i naukowa, sposoby leczenia. Prowadzący: prof. dr hab.n.med.Piotr Janik, dr Justyna Kaczyńska
13:00-16:00 Psychoterapia w leczeniu tików. Prowadząca dr Agnieszka Małek
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Oświadczenie *
Oświadczam, że deklaruję udział w projekcie Akademia Tourette'a, oraz w szkoleniu "Wiedza o zespole Tourette'a dla kadry medycznej i psychoterapeutów"
Oświadczam, że jestem *
Wybierz odpowiedni zawód z listy lub podaj odpowiedź w polu "inna odpowiedź"
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Płeć *
Potrzebujemy tej informacji jedynie do celów sprawozdawczych, zgodnie z wymogami Grantodawcy
Twoje uwagi
Klauzula informacyjna
1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwane dalej RODO) jest Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette’a, z siedzibą przy ul. Szpitalnej 5/5, 00-031 Warszawa, kontakt mailowy: tourette@tourette.pl.
2. Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette’a przetwarza dane osobowe w zakresie danych kontaktowych w celu realizacji projektu "Akademia Tourette'a - program aktywizacji osób z zesp. Tourette'a i ich bliskich".
3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji projektu oraz okresów wynikających z przepisów o archiwizacji. Ponadto, z uwagi na korzystanie w procesie rekrutacji z narzędzi Google wskazujemy, iż dane zostaną powierzone do przetwarzania grupie Google.
4. Wizerunek będzie przetwarzany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu dokumentowania, archiwizowania i rozpowszechniania informacji o działaniach podejmowanych lub wspieranych przez Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette’a (dotyczy wydarzeń typu pikniki, spotkania). Dane w postaci wizerunku będą upubliczniane na stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych Polskiego Stowarzyszenia Syndrom Tourette’a a także udostępniane uczestnikom i organizatorom wydarzenia, podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, udzielonej zgody lub w oparciu o umowę powierzenia.
5. Podanie danych jest dobrowolne, jednak może być niezbędne dla uczestnictwa w wydarzeniach.
6. Osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
PODSTAWA PRAWNA:
Art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”).
Oświadczenie *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy