Kyiv Comic Con: Маркет та комерційні точки
Для участі в зоні маркету на заході "Kyiv Comic Con" заповніть, будь ласка, форму реєстрації нижче. Але спершу переконайтеся, що ви ознайомлені з правилами участі.

 Правила та умови участі.
1. Для участі в зоні маркету необхідно ознайомитися з правилами участі та подати заявку шляхом заповнення цієї форми до 6 травня включно. З кожним учасником, який подав заявку, зв'яжуться організатори, передадуть точну організаційну інформацію та нададуть свої контакти.
2. Учасники можуть орендувати місце до 25 м2 для одного учасника. Доступні меблі: столи 80х80, 140х60, 140х70, 120х90, 120х60 та стільці (необхідну кількість потрібно вказати). Будь ласка, майте на увазі, що столи великих розмірів обмежені в кількості, і організатори залишають за собою право замінити запитані вами столи на інші, якщо запитані вами вже закінчилися. Пріоритет вибору отримують ті, хто раніше заповнив форму. Електрика, вітрини, переносні стіни необхідно окремо орендувати у адміністрації приміщення або у третіх осіб.
3. Учасники маркету можуть продавати або рекламувати свої товари та послуги. Виняток становлять такі товари або послуги: заборонені продаж та/або реклама алкоголю (в т.ч. малоалкогольні напої), тютюнових виробів, азартних ігор, наркотичних речовин, курильних сумішей, послуг з кредитування.
3.1. Біля кола на 3 поверсі заборонено виставляти висотні конструкції, що псують зовнішній вигляд для відвідувачів знизу. Приклад заборонених конструкцій за посиланням:
https://comiccon.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/02/Tak-ne-mozhna.jpg 
4. Ми надаємо перепустки вашим співробітникам в кількості 2 осіб для одного учасника при замовленні до 4 метрів включно, 3 чоловік при замовленні до 9 метрів включно та 4 осіб при замовленні понад 10 метрів квадратних.
5. Вартість участі залежить від зони розміщення. Територія фестивалю ділиться на чотири зони по відвідуваності і зручностям: фіолетова, червона, жовта і зелена вартістю по 600, 1100, 1400 і 1700 гривень за метр квадратний в день, відповідно.

 Головний зал з головною сценою фестивалю — зелена зона. Зі схемою ви можете ознайомитися за посиланням:
https://comiccon.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/02/main.jpg

 Третій поверх — основні стенди та розваги — зелена, жовта і червона зони. Зі схемою ви можете ознайомитися за посиланням:
https://comiccon.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/02/3-floor.jpg

 Алея коміксів — зелена і жовта зони. Зі схемою ви можете ознайомитися за посиланням:
https://comiccon.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/02/comics.jpg

 Вулиця — фіолетова зона. Зі схемою ви можете ознайомитися за посиланням:
https://comiccon.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/02/street.jpg


5.1. З кожного учасника зони маркету стягується санітарний внесок в розмірі 200 гривень, який повертається учаснику наприкінці другого дня фестивалю, якщо учасник не порушив санітарних норм заходу (див. Пункт 15).
6. Через деякий час після заповнення цієї форми вам на пошту буде відправлена схема, на якій ви зможете позначити місце, яке вас цікавить.
7. Кожен учасник зони маркету отримує пакет інформаційної підтримки та реклами в наших соц. мережах та веб ресурсах. Зверніть увагу: публікація учасника в соціальних мережах відбувається виключно після того, як учасник також проанонсував свою участь в своїх соціальних мережах (якщо такі є), затегав при цьому сторінку Kyiv Comic Con.
7.1. Для публікації партнера нам необхідні наступні матеріали, які ви повинні надати при заповненні цієї форми:

1) Картинка анонсу для сайту і соціальних мереж (1024х1024 або наближеного розміру)

2) Логотип того бренду, під яким ви виступаєте. Бажано прозоре тло, 1024х1024 або наближеного розміру.

3) Опис вашої організації українською — приблизно 500 знаків. Не рекламний текст, а коротко і по суті: коли заснована ця компанія / клуб / магазин, яка специфіка, які досягнення.

4) Текст анонсу українською - невеликий розмір. Близько 1500 знаків.

 Будь ласка, зверніть увагу, що ви несете відповідальність за достовірність інформації та дотримання можливих прав третіх осіб при використанні ілюстрацій до анонсу вашої участі.

8. Старт заходу о 12:00 16 травня, але всі учасники обов'язково повинні з'явитися не пізніше 9:00 і почати підготовку. Почати згортати магазин можна не раніше ніж о 21:00 17 травня.
9. Організатори залишають за собою право відхилити заявку учасника без пояснення причин.
10. Організатори залишають за собою право вносити правки в поточні правила.
11. Учасники самі несуть відповідальність за достовірність інформації, і правдивість наданої інформації, а також самостійно відповідають за дотримання прав будь-яких третіх сторін під час участі в зоні маркету.
12. Заповнюючи цю форму, ви повністю погоджуєтеся із загальними правилами заходу Kyiv Comic Con. Ознайомитися з правилами ви можете на сайті (http://comiccon.kiev.ua/pravila/).
13. Територія заходу охороняється вдень і вночі, але організатори не несуть відповідальності за цілісність і збереження вашого майна.
14. Беручи участь в фестивалі Kyiv Comic Con, ви повністю і самостійно несете відповідальність за всі можливі порушення вами прав третіх осіб, включно з авторськими правами і правами на інтелектуальну власність. А також несете повну і самостійну відповідальність за дотримання правил і норм українського законодавства.
15. Прибирання сміття: кожен учасник зони маркету зобов'язаний самостійно вивезти все сміття, яке він виробить. Особливу увагу приділіть пакуванням, коробкам, роздатковим матеріалам, тарі, рекламним конструкціям і кулькам. Під вивезенням мається на увазі вивезення за територію заходу. Викидання сміття на території заходу означає порушення санітарних умов та неповернення санітарного внеску.
16. Якщо хочете мати можливість внести правки в заповнену вами форму, переконайтеся, що ви зберегли посилання, яке отримаєте після заповнення форми.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Назва організації *
Форма власності *
Відповідальна особа (ПІБ) *
Відповідальній особі більше 18 років *
Скільки метрів займає ваша точка? *
Якщо Вам необхідно більше 10 м, ставте позначку на 10 і ми обговоримо ваше розміщення
В якій зоні ви бажаєте розміститися? *
Зображення анонсу (1024х1024 або наближеного розміру). *
Увага! Зображення повинні знаходитися у відкритому доступі та не вимагати реєстрації. Обов'язково користуйтеся функцією скорочення посилань від google: https://bitly.com/
Логотип вашої організації (розмір 1024х1024, або наближеного розміру). *
Увага! Зображення повинні знаходитися у відкритому доступі і не вимагати реєстрації. Будь ласка, користуйтеся сервісом скорочення посилань https://bitly.com/
Опис вашої організації українською — приблизно 500 знаків. *
Не рекламний текст, а коротко і по суті: коли заснована ця компанія/клуб/магазин, яка специфіка, які досягнення.
Текст анонсу російською мовою — невеликий розмір. Приблизно 1500 знаків.
Зверніть увагу: публікація учасника в соціальних мережах відбувається виключно після того, як учасник також проанонсував свою участь в своїх соціальних мережах (якщо такі є), відмітивши при цьому сторінку Kyiv Comic Con
Текст анонсу для сайту і FB українською мовою — невеликий розмір. Приблизно 1500 знаків. *
Зверніть увагу: публікація учасника в соціальних мережах відбувається виключно після того, як учасник також проанонсував свою участь в своїх соціальних мережах (якщо такі є), відмітивши при цьому сторінку Kyiv Comic Con
Ваш email *
Ваш контактний телефон *
Посилання на FB сторінку вашої організації
Посилання на Instagram сторінку вашої організації
Посилання на ваш сайт, яке буде розміщене на сайті фестивалю *
Посилання на VK сторінку вашої організації (не обов'язково)
Яка форма оплати вам підходить? *
Чи потрібна вам розетка? *
Надається ДП "Український дім" за їх тарифами
Чи потрібна вам оренда вітрини?
Надається ДП "Український дім" за їх тарифами
Clear selection
Вказуйте, яка кількість і яких столів вам необхідно (розраховуйте, щоб вони вміщувалися в займану вами площу)
Будь ласка, майте на увазі, що столи великих розмірів обмежені в кількості, і організатори залишають за собою право замінити запитані вами столи на інші, якщо запитані вами вже закінчилися. Пріоритет вибору отримують ті, хто раніше заповнив форму.
0
1
2
3
4
5
6
80х80
120x60
120x90
140х60
140x70
Clear selection
З правилами фестивалю і з правилами зони маркету ознайомлені і приймаємо їх *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy