Akcja lato w mieście 2022 BRAK MIEJSC NA LIPIEC !!!
Zapraszamy na zajęcia nauki jazdy na rolkach w ramach realizacji projektu ,,Akcja lato w Mieście z KS LUCE Cieszyn".

Zajęcia sportowe z elementami profilaktyki ,,Jeżdżę z głową, jeżdżę w kasku" oraz ,,Rób to co kochasz".

Zajęcia będą odbywały się w dwóch cyklach szkoleniowych: 1. tura w lipcu oraz 2. tura w sierpniu.

Zajęcia w lipcu (11,13,14,18,21,22, 25,28,29):
17:00-18:00 poziom 0 : zapraszamy dzieci, które chcą się nauczyć prawidłowo jeździć do przodu, bezpiecznych upadków oraz hamowania.
18:00-19:00 poziom 1: doskonalenie jazdy na rolkach, jazda tyłem, po łuku połączone z elementami hokeja.

Zajęcia w sierpniu (10,11*,12*,16,18,19,22,25,29,30):
17:00-18:00 poziom 0 : zapraszamy dzieci, które chcą się nauczyć prawidłowo jeździć do przodu, bezpiecznych upadków oraz hamowania.
18:00-19:00 poziom 1: doskonalenie jazdy na rolkach, jazda tyłem, po łuku połączone z elementami hokeja.
* zmiana godzin zajęć: poziom 0 13:30-14:30, poziom 1: 14:30-15:30

Już dzisiaj zapraszamy na wspólną rolko tekę z torem blade cross w dniu 20.08.2022r. (sobota).

Udział w zajęciach jest bezpłatny w okresie lipiec, sierpień.

Cykl szkoleniowy trwa przez wszystkie zajęcia w lipcu, druga tura będzie odbywała się w sierpniu (podwórka zajęć z lipca dla nowych osób, lub utrwalenie umiejętności dla uczestników zajęć z lipca).
Zadanie współfinansowane ze środków UM Cieszyn.

UWAGA: liczba miejsc ograniczona!!!

Kontakt 536 709 500
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko dziecka *
Adres e-mail rodzica/opiekuna prawnego *
Udział w zajęciach: *
Numer telefonu rodzica/opiekuna prawnego *
Data urodzenia uczestnika zajęć
MM
/
DD
/
YYYY
Czy potrzebujesz wypożyczyć jakiś sprzęt rolkowy? Jeżeli tak to prosimy o podanie rozmiaru buta, orientacyjnego rozmiaru ochraniaczy (S,M,L,XL) oraz  orientacyjnego rozmiaru kasku (S,M,L,XL)
Proszę o zaznaczenie odpowiedzi *
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez KS LUCE Cieszyn  w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). KS LUCE  Cieszyn informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KS LUCE  Cieszyn z siedzibą w Cieszynie 43-400 przy ul.Sportowa 1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Proszę o zaznaczenie odpowiedzi *
Zgadzam się na przesyłanie przez KS LUCE Cieszyn informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Required
Proszę o zaznaczenie odpowiedzi *
UDOSTĘPNIENIE WIZERUNKU Uczestnik przystępując do udziału w zajęciach wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku i udziela nieodpłatnego wykorzystywania zdjęć z wizerunkiem Uczestnika bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania na warunkach i w zakresie określonym w oświadczeniu stanowiącym załącznik do niniejszego Regulaminu. W przypadku gdy zdjęcie przedstawia osobę niepełnoletnią, zgodę na wykorzystanie jej wizerunku udziela jej przedstawiciel ustawowy. Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć, za pośrednictwem dowolnego medium w celu zgodnym z prowadzoną przez KS LUCE Cieszyn z siedzibą w Cieszynie przy ulicy Sportowej 1 działalnością, w tym w szczególności w celu promocji. Nieodpłatne upoważnienie, o którym mowa powyżej odnosi się do wielokrotnego (nieograniczonego ilościowo, czasowo i terytorialnie) korzystania z wizerunku Uczestnika na wszystkich znanych w dniu złożenia niniejszego oświadczenia, polach eksploatacji, a w szczególności: a) utrwalania i/lub zwielokrotniania jakąkolwiek techniką, w tym m.in. drukiem, na kliszy fotograficznej, na taśmie magnetycznej, cyfrowo, b) wprowadzania do obrotu, c) wprowadzania do pamięci komputera oraz do sieci komputerowej i/lub multimedialnej i/lub sieci telefonii komórkowej,d) publicznego udostępniania w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w - czasie przez siebie wybranym (m.in. udostępniania w Internecie), e) publicznego odtwarzania, f) wystawiania, g) wyświetlania, h) nadawania za pomocą wizji i/lub fonii przewodowej oraz bezprzewodowej przez stację naziemną oraz nadawania za pośrednictwem satelity. Ponadto zgoda obejmuje, aby wizerunek Uczestnika był stosownie do potrzeb wymogów jego publikacji oraz rozpowszechniania na w/w polach w eksploatacji, poddawany stosownym obróbkom, itp.
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy