"Стале використання агробіомаси для енергетики – додатковий дохід для аграріїв". ІнфоДень FORBIO в Черкасах
Місцеві громади наразі у більшості залежать від викопних палив, таких як природний газ і вугілля, використовуючи ці енергоресурси для виробництва теплової енергії. Водночас потенціал агробіомаси (солома зернових, стебла кукурудзи та ін.) та енергетичних культур може забезпечити енергонезалежність і розвиток місцевої економіки та підвищити добробут аграріїв і сільського населення.

Потенційними виробниками такої біомаси можуть стати аграрії та місцеві фермери, що мають в наявності більшу частину необхідної техніки для вирощування енергетичних плантацій. Залучення місцевих фермерів до виробництва нехарчової біомаси на малопродуктивних землях створить базу виробників сталої біоенергетичної сировини для виробництва теплової енергії з біомаси.

Стале використання такого виду агробіомаси як енергетичні культури для виробництва енергії може дати поштовх для розвитку місцевої економіки

МЕТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ДНЯ — проінформувати аграріїв про потенціал, можливості та технології сталого використання агробіомаси та енергетичних культур для виробництва енергії. Продемонструвати економічну ефективність їх використання в умовах України та закласти фундамент для налагодження співпраці між аграріями, як потенційними виробниками сталої біомаси та муніципалітетами, як потенційними виробниками/споживачами біоенергії.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: аграрні компанії, фермери, муніципалітети, комерційні компанії, державні установи.

ПРОГРАМА та детальна інформація за посиланням: http://uabio.org/events/events/3553-forbio-infoday-cherkasy-2018

Email address *
Прізвище *
Your answer
Ім'я, по-батькові *
Your answer
Тип організації *
Назва Організації *
Your answer
Посада *
Your answer
Місто, область *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms