Анкета для участі у школі "Агенти змін 2018"
Запрошуємо учнів 8-10 класів з усієї України взяти участь у 4-й Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» спільно з Малою Академією Наук.

Ми шукаємо активних дітей, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення.

Школа проходитиме у Києві в чотири етапи (по три дні у березні, травні, жовтні та листопаді). Для учасників передбачені домашні завдання та консультації в режимі оn-line. 1-й етап Школи проходитиме для однієї з груп з 19 по 22 березня, для іншої – з 22 по 25 березня. Місце проведення: Пуща-Водиця, Міжнародний Центр дитячої наукової творчості «MANLAB.CAMP».

Участь у школі безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами.

Інформацію про те, як проходили попередні Школи у 2015-2017 рр, ви можете переглянути за посиланням https://www.facebook.com/AgentuZmin/

Переглянути відео можна за посиланнями на Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=gksgcGtJ-2s
https://www.youtube.com/watch?v=q70t5QxLhzs&t=20s

Проект реалізується спільно з Малою Академією Наук, Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією "Діти надії та любові” і Центром “Ейдос”.

Умови участі
Для участі у школі необхідно до 14 лютого 2018 року (дедлайн - 23:59)
- заповнити всі поля анкети (контактна інформація та мотивація участі)
- прочитати промову Уінстона Черчіля «Ми будемо боротися на пляжах» http://bit.ly/2F7fMlE
- переглянути відео «Радість - це те, що дається з боєм» http://bit.ly/2DwKFj5
- надіслати есе на тему «Мій власний Еверест: за що я готовий/ готова боротися» (400-500 слів) на електронну адресу scakyiv@gmail.com

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору. Будь-які цитування без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться. Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов_Андрій_есе.doc).

ВАЖЛИВЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ. Для участі будуть відібрані лише 50 учасників. Тому просимо вас поставитися із розумінням, якщо кількість заявок буде великою і доведеться запросити не всіх.

Додаткова інформація за електронною адресою scakyiv@gmail.com, а також за тел.: 098 00 587 00 (Ірина) або бо 068 712 92 06 (Олена, логістичні та організаційні питання) у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).

Контактна інформація
Будь ласка, УВАЖНО відповідайте на запитання та перевіряйте вказану інформацію! Щоб ми могли з вами легко зв'язатися у разі відбору до участі у Школі "Агенти змін 2018" та вчасно надати офіційні листи-запрошення. Якщо ви неправильно повідомите адресу електронної пошти або телефон, ми, на жаль, не зможемо з вами зв'язатися та запросити до участі.
Прізвище, ім'я, по батькові *
Your answer
Дата народження *
день/місяць/рік
Your answer
Область, район, місто/ селище/ село *
Your answer
Повна домашня адреса *
(область, район, населений пункт, вулиця, номер будинку, квартири)
Your answer
Повна назва навчального закладу *
Наприклад: Лишнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Your answer
Клас, у якому навчаєтесь *
Your answer
Скільки вам років? *
Your answer
Мобільний телефон (особистий) *
38096 000 00 00
Your answer
E-mail (особистий) *
Увага! Ми не приймаємо та не зможемо відправляти листи на адреси, зареєстровані на серверах Російської Федерації (наприклад, mail.ru, yandex. ru, rambler.ru тощо). Враховуйте це, вказуючи e-mail. Результати відбору прийдуть на електронну пошту, тому перевіряйте її!
Your answer
Посилання на сторінку в Facebook *
Зверніть увагу, вашу сторінку на vk.com ми не зможемо знайти!
Your answer
Прізвище, ім'я, по батькові батьків *
батько/мати (усиновлювач) або піклувальник
Your answer
Контакти батьків (моб. телефон) *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms