Анкета участі у тренінгу Польової школи фермера ФАО "Створення полезахисних лісових смуг"
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) продовжує серію тренінгів Польової школи фермера «Управління та реконструкція полезахисних лісових смуг» спрямовану на надання рекомендацій від експертів та практиків, а також на полегшення співпраці між різними зацікавленими сторонами.

ДРУГИЙ ТРЕНІНГ буде присвячений підбору видів дерев і кущів в різних природно-кліматичних зонах і ґрунтово-гідрологічних умовах для створення полезахисних лісових смуг. Захід складатиметься з теоретичної (28 ЖОВТНЯ) та практичної (3 ЛИСТОПАДА) частин.

Теоретична частина заходу проходитиме у форматі вебінару за участі провідних науковців галузі, експертів ФАО та фермерів, що ознайомлять аудиторію із результатами напрацювань у плані підбору рослинних видів для різних умов. Зокрема буде розглянуто підбір медоносів та біоенергетичних культур, а також можливості державної підтримки щодо компенсації витрат на закладання лісосмуг.

Практична частина тренінгу пройде на базі фермерського господарства «Колос» (Київська область, Білоцерківський та Сквирський райони), що поділиться досвідом інвентаризації та лісовпорядкування лісосмуги, та Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України, де буде продемонстровано поля біоенергетичних культур.

Тренінг проходить в рамках проекту «Інтегроване управління природними ресурсами на деградованих ландшафтах степової та лісостепової зон України», та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).
Прізвище та ім'я *
Електронна адреса *
Згода на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010 року №2297-VI *
Required
У яких частинах тренінгу Польової школи фермера Ви бажаєте взяти участь? *
Для фермерів та громад, які бажають долучитися до проекту ФАО щодо інвентаризації та відновлення лісосмуг, а також для організацій, що бажають стати частиною професійної мережі з розбудови моделей управління лісосмугами, проходження практичної частини тренінгу є перевагою.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy