Psichoterapinės kortelės
Šiuo metu yra išleisti dviejų skirtingų psichoterapinių kortelių rinkiniai:
"Vertybių kortelių" rinkinį sudaro 73 iliustruotos unikalaus dizaino vertybių kortelės ir instrukcijos, padėsiančios jums išgryninti savo vertybes ir suteikti savo kasdieninei veiklai didesnės prasmės. Vertybės yra laisvai pasirenkamos mums svarbios ir prasmingos gyvenimo kryptys. Tai yra giliausi troškimai kaip norime elgtis – su savimi, kitais, pasauliu. Vertybės yra stiprūs vidiniai motyvatoriai, įkvepiantys gyventi turiningą ir pilnatvišką gyvenimą. Jos yra mūsų vidiniai pagalbininkai, mūsų vidinis kompasas, kuris padeda nepasimesti net esant sunkioms gyvenimo aplinkybėms ir kliūtims. Vertybių kortelės yra labai naudingas terapinis įrankis psichoterapeutams, psichologams, gerovės konsultantams, koučeriams, klientams, taip pat visiems (naudojimui asmeniškai, porose ar grupėse).

Kortelių rinkinio kaina (indėlis į asmeninį augimą): 25 eur (įskaičiuotas siuntimas paštomatu).
 “Poreikių kortelės” yra naudinga pagalbinė priemonė savo ir kitų poreikių tyrinėjimui bei sąmoningumo didinimui. Poreikių korteles sudaro 85 iliustruotos kortelės su instrukcijomis, kuriose pateikiami poreikių pavyzdžiai, suklasifikuoti pagal žymių psichologų Jeffrey Young’o ir Abraham’o Maslow principus.
Poreikiai yra universalios žmogiškos savybės, kurių reikia mūsų ilgalaikiam klestėjimui ir kokybiškam gyvenimui. Sąmoningai suvokiamas poreikis motyvuoja mūsų elgesį ir skatina siekti vertybėmis grįstų tikslų. Savo ir kitų poreikių atpažinimas per jausmus, jų įsisąmoninimas bei tvirtabūdiškas (asertyvus) komunikavimas didina empatiją ir atjautą, palengvina geresnį žmonių tarpusavio supratimą ir ryšį. Taip pat poreikių kortelės labai tinkamos praktikuoti Marshall'o Rosenberg‘ „Nesmurtinio bendravimo“ (angl. „Nonviolent communication“) metodą, kuriame akcentuojamas sąmoningas poreikių atpažinimas per kylančius jausmus ir poreikius tenkinantis tvirtabūdiškas komunikavimas.

Kortelių rinkinio kaina (indėlis į asmeninį augimą): 25 eur (įskaičiuotas siuntimas paštomatu).

ŽEMIAU PRAŠOME UŽPILDYTI UŽSAKYMO FORMĄ IR VĖLIAU GAUSITE MOKĖJIMO INFORMACIJĄ EL.PAŠTU. 

Kilus klausimams dėl kortelių įsigijimo - skambinkite +370 666 11134 arba rašykite el. paštu perdegimas@gmail.com


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsų vardas, pavardė *
Jūsų el. paštas *
Jūsų telefono numeris *
Kokias psichoterapines korteles norite įsigyti? *
Kiek kortelių rinkinių norite užsakyti? *
Kaip pageidaujate atsiimti korteles? *
Nurodykite artimiausio OMNIVA paštomato adresą (https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai). Jei siuntimas į užsienio šalį - nurodykite pristatymo adresą. *
Ar sutinkate el. paštu gauti papildomą informaciją apie patarimus naudojant korteles, papildomą praktinę medžiagą, kitą aktualią informaciją? *
Iš kur sužinojote apie psichoterapines korteles? *
Kaip planuojate naudoti psichoterapines korteles? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy