Świąteczny Konkurs Tradingowy 2022
Wypełnij formularz rejestracyjny, aby wziąć udział w konkursie.

Zapisy przyjmujemy do 28.10.2022 (piątek). 

Pozdrawiam,
Kamil Partyka
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię *
Nazwisko *
Numer telefonu *
Zgoda na przetwarzanie danych nr 1 *
Required
Zgoda na przetwarzanie danych nr 2 *
Required
Adnotacja

Handel na rynkach finansowych wiąże się z ryzykiem, dlatego warto się edukować. Przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych. Treści przedstawione w materiale video są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego materiału, ani szkody. Pamiętaj! Inwestowanie na rynku FOREX, CFD, kryptowalut, indeksów giełdowych, metali szlachetnych, surowców, towarów wiąże się z podobnym ryzykiem jak inwestowanie w kontrakty terminowe, co grozi znaczną utratą kapitału bądź nawet jego całości.

3P Consulting Group sp. z o.o. otrzymuje prowizję od obrotu klientów, którzy w wyniku szkoleń zdecydowali się na usługi brokera Vantage International Group Limited świadczącego usługi za pomocą klimexcm.com

Informacje dotyczące brokera Vantage International Group Limited świadczącego usługi za pomocą klimexcm.com stanowią materiały reklamowe. 70-89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u tego brokera.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Profitway. Report Abuse