27 Temmuz 2019 - İbrahim Aslanbakan
Merhaba!

Cyber 42 ve PwC Türkiye ortak organizasyonuyla, 27 Temmuz 2019 (Cumartesi) tarihinde Beşiktaş PwC Türkiye ofislerinde yapılacak olan 'Security Operations Center' konulu eğitim için kayıt olunması gerekmektedir. Eğitime kabul edilenlere e-mail yoluyla geri dönüş yapılacaktır, gelen kutunuzu kontrol etmeyi unutmayınız :)

Kişisel verilerinizle ilgili olarak:

PwC Türkiye*, işbu formu doldurarak göndermeniz halinde, bu form ile paylaştığınız ad-soyad, iletişim bilgisi, Kurum-Pozisyon / Okul-Bölüm-sene’ye ilişkin kişisel verileriniz; 'Security Operations Center' konulu eğitime kayıt amacıyla sınırlı olarak işlenecektir.
Ayrıca kişisel verileriniz yurtiçi veya yurtdışında bulunan PwC Global Ağı şirketleri ( https://www.pwc.com/gx/en/about/corporate-governance/network-structure.html), Gsuit bulut tabanlı bilgi teknolojileri hizmet sağlayıcısı, adli/idari merciler, yetkili özel hukuk tüzel kişilikleri ile paylaşılacaktır.
Bu kişisel verileriniz, 7 Nisan 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunun 5. maddesinde belirtilen “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaati için zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak elektronik ortamda otomatik olarak işlenecek ve açık rızanız ile paylaşılacaktır.
Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, BJK Plaza, Süleyman Seba Caddesi No:48 B Blok Kat 9 Akaretler Beşiktaş 34357 İstanbul-Türkiye adresine yazılı olarak veya elektronik ortamda pwcturkiye@hs03.kep.tr adresine veya 5070 sayılı Elektronik İmza Kanununda tanımlı olan güvenli elektronik imzalı olarak ya da mobil imza ya da ilgili kişi tarafından veri sorumlusuna daha önce bildirilen ve veri sorumlusunun sisteminde kayıtlı bulunan e-posta adresini kullanmak suretiyle tr.dpo@tr.pwc.com adresine konu kısmında ‘‘Kişisel Veri Bilgi Edinme Talebi’’ ifadesi ile iletebilirsiniz.
Bu formu doldurup göndererek kişisel verilerinizin yukarıda belirtildiği şekilde işlenmesine açık rıza vermiş oluyorsunuz.
Kişisel verilerinizin yukarıda belirtildiği şekilde işlenmesine açık rıza vermiyorsanız işleme devam etmeyerek ekrandan çıkabilirsiniz.
* PwC Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. & PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. & PwC Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. & PwC Yönetim Danışmanlığı A.Ş. & PwC İş Danışmanlığı A.Ş.
Ad Soyad *
E-mail *
Kurum-Pozisyon / Okul-Bölüm-sene *
Var ise, Twitter veya Linkedin adresiniz:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of PwC. Report Abuse