Přihláška na Workshop TANEC v JÓZE s Evou 2017

Proč tanec v Józe? Protože miluji tanec a miluji jógu. Tanec, u kterého můžeme spontánně vyjádřit své emoce v pohybu, vnímat rytmus i prožívat hudbu naším tělem...... a jóga, která nás vede do nitra, k meditaci v pohybu, k vnímání našeho dechu i našeho vlastního středu, jako výchozího bodu.
Koncept tohoto prožitkového workshopu bude následující:
V první části workshopu se naučíme jógové asány, které můžeme při tanci využít a také plynulé a ladné přechody, důraz bude kladený na správné dýchání a expresní vyjádření prožitku.
V další části workshopu využijeme tyto prvky ve spontánním tanci, každý dle své libosti.
Závěrem workshopu si užijeme krátké protažení a relaxaci jako u jógy.

Co je vhodného mít na sebe a sebou?
Doporučuji mít na sobě třeba legíny a tílko a na nich něco vlajícího - sukni, šaty, šátky, do ruky pak jeden dva lehké šátky, nohy naboso.
KDY? termín bude upřesněn
Cena workshopu je 180,-Kč
Rezervace SMS na T: 606 742 174 (omezená kapacita)
Workshopem vás provede lektorka Mgr. Bc. Eva Svobodová,
více o lektorce a dalších akcích na www.jogasevou.cz

Dotazy na T: 606 742 174

Přihlásíte se vyplněním tohoto formuláře, na kterém dole dáte odeslat.

  This is a required question
  Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Captionless Image
  This is a required question

  Údaje pro platbu a platební podmínky:

  Cena workshopu je 180,-Kč Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada co nejdříve z důvodu velkého zájmu o tento workshop a omezené kapacity, nejpozději do 2 dnů od zaslání přihlášky do kurzu. ČSOB, a.s., číslo účtu: 172902537/ 0300 Variabilní symbol: datum počátku kurzu 00002017 Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

  Storno podmínky:

  Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se kurzu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z kurzu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z kurzu neodhlásíte a kurzu se nezúčastníte, budou Vám taktéž účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny kurzu a současně se kurzu nezúčastníte, záloha celá propadá. Stornovací poplatky: Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání kurzu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání kurzu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.

  Potvrzení přihlášky

  Tímto potvrzuji svou účast na kurzu jógy (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)