Zájem o zapojení do standardizační studie
Děkujeme vám za zájem pomoci nám při vývoji on-line posuzovacích škál v rámci projektu ePsycholog.cz (www.epsycholog.cz). Tento dotazník slouží ke sběru kontaktů pro potenciální respondenty, případně pro odborníky, kteří by nám chtěli s šířením dotazníku pomoci za účelem jeho dalšího vývoje. Rodiče, kteří dotazník vyplní, zařadíme do slosování o drobné ceny. Zároveň jim po dokončení dotazníků poskytneme zpětnou vazbu a poukaz na vyšetření finální verzí metody zdarma. Učitelům, kteří rozšíří naši nabídku, pak poskytneme sadu "promokódů" k vyšetření zdarma, které budou moci rozdat svým klientům.

V současné době stále ještě není hotová finální verze dotazníku pro účely standardizační studie. Pokud nám zanecháte kontakt v podobě e-mailové adresy, zašleme vám jednorázové upozornění, až bude tento dotazník připravený, a to včetně podmínek a podrobných informací, jak se do studie zapojit. Ihned po odeslání této nabídky budou veškeré kontaktní údaje nenávratně smazány a nebudou použity k žádným dalším účelům.
Email address *
Jste: *
Odesláním tohoto dotazníku potvrzuji, že souhlasím s jednorázovým zasláním informace o spuštění standardizační studie a se zpracováním mého e-mailu za tímto účelem; žádné další informace vám nebudeme zasílat. Tento souhlas můžete odvolat kdykoli do odeslání tohoto e-mailu, poté budou vaše údaje smazány. Obecné informace o způsobu zpracování osobních údajů společností ePsycholog online, s.r.o., naleznete na https://epsycholog.cz/gdpr .
Submit
This form was created inside of Masarykova univerzita. Report Abuse