Реєстрація на перформанс плейбек-театру «Вахтери» – «(Не)згода»
Так. Ні. Ми. Колись вас почули невірно, не зрозуміли, завдали шкоди... Теперь це можна змінити разом, якщо про це почати говорити.
Запрошуємо вас 15 грудня стати співтворцями театральної вистави та втілити свої асоціації та переживання через акторів на сцені. На вас чекає перформанс про ваші почуття та культуру згоди.

📍Як це відбуватиметься?
Ведучий перфомансу запитає у людей в залі про їх настрій та стан. Хто захоче, може поділитися, і вже за секунду побачити, як актори відіграють на сцені його емоції. Далі ведучий запросить поділитися історією з вашого життя. Ви не зобов’язані цього робити, але якщо захочете, можете розповісти історію і одразу побачити її на сцені. Ви отримаєте можливість поділитися своїм досвідом, отримати підтримку інших людей, які прийшли на перформанс, і дізнатися про їхній досвід.

📍Хто ми?
Театр, де грають історії з вашого життя.
Плейбек-театр «Вахтери» існує більше двох років і складається з непрофесійних акторів. Ми пройшли тренінги та семінари, пов'язані зі специфікою плейбек-театру та психологією.

Перфоманс проводиться в рамках проекту «Gvalt: простір відкритого діалогу про насильство і пошук підтримки» за підтримки Upshift Україна, який є частиною глобального інноваційного проекту ЮНІСЕФ «UPSHIFT» та здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу.

📍Де: Платформа Театральних Ініціатив, вул. Клочківська 3.
📍Коли: 15 грудня 19:00
📍Участь безкоштовна

ПІБ *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Email *
Your answer
Чи ви були колись на перформансі плейбек-театру?
Рід діяльності
Your answer
Звідки дізналися про перформанс? *
Надаю дозвіл на зберігання та обробку моїх персональних даних *
Згода на обробку персональних даних означає, що ми будемо комунікувати з вами через надані контакти та можемо використовувати надані дані для інформування про наші наступні події.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service