Workshopy - Urban Market (Spring Edition) 2018
Prostredníctvom tohto formulára sa môžete prihlásiť na workshopy počas podujatia Urban Market (Spring Edition) 2018.

Workshopy prebiehajú 2. a 3. júna na Fakulte architektúry a nájdete ich situované na ľavej strane po vstupe do budovy (zo strany MHD zástavky). Pre lepší orientačný bod hľadajte bývalý bufet alebo spriaznenú kaviareň KOLEČKO. Ak si nebudete vedieť rady, naša informátorka pri vstupe vám pomôže.

Vaše prihlásenie na workshop/y je záväzné a v prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť, kontaktujte nás prosím na: info@urbanmarket.sk

Kapacita každého workshopu je obmedzená. V prípade obsadenia workshopu v jeden deň, sa pokúsime vám navrhnúť termín druhého dňa, ak sa daný termín koná.

Email address *
Meno a priezvisko *
Your answer
Telefonický kontakt *
Vaše číslo použijeme iba v prípade, aby sme vás rýchlo kontaktovali ohľadom zmien. Nebudeme ho poskytovať tretej strane.
Your answer
Fest Anča tlačovka
Na to, aby ste sa dozvedeli o tomto krásnom festivale, potrebujeme propagandu! Organizátori festivalu pre vás pripravili workshop najstaršej tlačiarenskej techniky pod lektorským vedením Mareka Cinu. Príďte zažiť “tlač z výšky” a vytvoriť si vlastnú grafiku, ktorú si môžete odniesť domov. Workshop je pripravený v spolupráci s Workshops—Lectures. Workshop je vhodný pre deti, ale aj dospelých. Taktiež pre ľudí, ktorí majú radi humor Mareka Cinu a farby.
Vyrob si jedinečnú tašku s Relu
Hľadáte originálnu kabelku, ktorá je priateľská k životnému prostrediu? Vznikla z odpadov a pritom oslní a možno aj trochu šokuje každého, koho stretnete? Relu taška spĺňa práve tieto požiadavky. Na Urban Markete si ju môžete vyrobiť podľa vlastného gusta, sebe na mieru a vo veľkosti, aká vám vyhovuje. Už sa nemusíte prispôsobovať. Relu taška vznikne z pevných papierových vriec od potravín a lán. Taška má nosnosť 8kg. Nemusíte sa báť, v daždi sa naozaj nerozpustí, nie je to žiadna krehotinka. Je vhodná aj pre vegánov alebo ženy, ktoré nie sú až takými veľkými fanúšičkami kabeliek.Technológiu výroby zvládne naozaj každý. Tento workshop je platený a je potrebné si svoje miesto rezervovať vopred. Cena workshopu zahŕňa: všetok materiál potrebný na tvorenie, ale aj odporúčania, kde ho získať pre výrobu ďalších tašiek- širokú paletu farieb a veľké množstvo šablón či asistenciu pri výrobe vlastnej šablóny. Know-how ako na to (autorka Lucia Poubová vám predá svoje skúsenosti z výroby a tiež vás inšpiruje k ďalším možnostiam spracovávania odpadu). Rady a tipy k životnému štýlu ZERO waste. Ďalšie vrece na domáce tvorenie. Samozrejme si odnesiete svoju vlastnú originálnu tašku. Cena workshopu: 45€
Upcyklovaný kožený workshop s Ľubicou Skalskou
Koža je krásny, kvalitný a pre autorku vzácny materiál. Doba, kedy boli v móde oversized kožené bundy alebo kabátiky sa relatívne nedávno minula. A tak v second handoch často objavíte takmer nové kúsky. Čo ale s nimi, keď vyzerajú prinajmenšom extravagantne? Na tomto workshope dáte koži ďalší život. S minimálnym úsilím si vyrobíte prakticky nezničiteľné púzdra a drobnosti, ktoré môžete s čistým svedomím používať ďalej. Kurz je určený pre malých aj veľkých začiatočníkov alebo milovníkov upcyklovanej módy.
Výroba kvetináčov z odpadového dreva s Woodbug
Mya Javorková pracuje s drevom, z ktorého vytvára a pretvára rôzne úžitkové a aj výtvarné objekty či šperky. Vďaka jej talentu a šikovnosti sa naučíte spracovať odpadové drevo alebo si skrátka vyrobiť kvetináč do domácnosti. Počas výroby sa naučíte, že môžete použiť aj iný odpadový materiál, ako produkty povrchovo upraviť alebo ozdobiť finálny kvetináč vypaľovaním do dreva. Každý zúčastnený dostane aj malý darček v podobe bylinky, vhodnej na zasadenie do novovytvoreného kvetináča. Workshop nie je vhodný pre deti. Zúčastniť sa ho môžu úplný začiatočníci alebo tí, ktorí sa chcú naučiť niečo nové.
Máte otázky?
Your answer
Môžeme vašu emailovú adresu zaradiť do nášho newslettra a zasielať vám novinky o Urban Markete a aktivitách Čerstvého Ovocia, ktoré Urban Market organizuje? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms