Заявки на конкурс "Conflict Sensitive Journalism"
Громадська організація "Донецький інститут інформації" оголошує постійно діючий конкурс "Conflict Sensitive Journalism" для журналістів, які працюють в регіонах України.

Організація заохочує виробництво якісного контенту з дотриманням принципів конфлікт-чутливої журналістики.

Про принципи конфлікт-чутливої журналістики читайте за лінком: https://www.osce.org/ru/ukraine/260646?download=true

Починаючи з жовтня 2018 року щомісяця журі конкурсу оголошує по три переможця в категоріях "Тексти" та "Відео".

Кожен з переможців отримує фінансовий гонорар:

за текст - 900 грн.,

за відео - 1500 грн.

Переможці оголошуються на початку кожного наступного місяця через e-mail розсилку (підписка: https://hromadske.us8.list-manage.com/subscribe?u=8cc0ced6947396cc4213a2640&id=fa67679000) та сайт "Донбас медіа": http://media.dn.ua.

Це незалежний конкурс, призовий фонд якого фінансується Посольством Нідерландів в Україні.

Мета конкурсу - підтримка вільної професійної журналістики в східному регіоні так і у всій Україні.

Завдання "Донецького інституту інформації" - допомогти тим журналістам з регіонів України, хто дотримується високих стандартів професії під час висвітлення конфліктних тем, що допоможе журналістам продовжувати корисну справу для суспільства.

Журналістика, чутлива до конфліктів, застосовує аналіз ситуації і шукає нові точки зору, позиції та ідеї для врегулювання конфлікту.

Для фінансового заохочення ми очікуємо матеріали, які розкривають різні сфери життя суспільства через призму прав людини, демократизацію, миру, діалогу, врегулювання конфлікту.

Приклади напрямків для тем матеріалів різних категорій

"права людини": роль нових медіа та соціальних мереж (в т.ч. алгоритмів) в системі утвердження прав людини, право на приватне життя людини, репортажі з судів та щодо прозорості правосуддя, пояснювальні матеріали про права людини для широкої аудиторії, життя мігрантів, шукачів притулку, біженців, внутрішніх переселенців, висвітлення питань сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, права літніх людей, людей з інвалідністю, ромська проблематика;

"демократизація": політичний плюралізм, захист права голосу, рівність на виборах, захист суспільних інтересів;

"мир", "діалог", "врегулювання конфлікту": подолання конфліктів в громадах та політичному середовищі, висвітлення діяльності миротворчих громадських ініціатив та міжнародних організацій, що займаються миротворчістю або подоланням наслідків конфліктів, пошук можливостей для компромісів в конфліктуючих середовищах, подолання мови ворожнечі (рекомендуємо ознайомитись з Настановами для журналістів в Україні з висвітлення тематики внутрішньо переміщених осіб).

На конкурс приймається різножанровий контент.

Приймаються статті або відео-матеріали.

Результати за поточний місяць оголошуються кожного 5 числа наступного місяця. Так, резальтати розгляду матеріалів, які поступили у жовтні, будуть доступні 5 листопада.

Кожен може надіслати як свій вже опублікований матеріал, так і статтю або відео будь-якого іншого журналіста, скориставшись формою.

Матеріали мають бути опубліковані в ЗМІ або на інших платформах протягом 2018 року.

З питаннями: office@dii.dn.ua

Контактні дані номінанта (ПІБ, ел. пошта, телефон)
Лінк на опублікований матеріал, який ви номінуєте на конкурс
Або завантажте матеріал, який ви ще не публікували, але хочете його номінувати
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms