Powołaniowy Dzień Skupienia w seminarium w Opolu: "Oto jestem: przecież mnie wołałeś"
Szczęść Boże!
Cześć!

Cieszymy się, że chcesz wziąć udział w naszym powołaniowym dniu skupienia! Jest on skierowany do osób, które rozmyślają już poważnie na temat wstąpienia do seminarium duchownego. Jeżeli rozeznajesz jeszcze inne drogi powołania zapraszamy na rekolekcje powołaniowe w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że ten czas, spędzony w ciszy i na modlitwie pomoże podjąć Ci odpowiednią decyzję - jaka by ona nie była :)

Dzień ten rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godz. 9:00, a zakończy się kolacją ok. godz. 18:00. Będziemy na ciebie czekać już od godz. 8:30. Za pobyt nie trzeba płacić. Dzień skupienia poprowadzi ojciec duchowny naszego seminarium - ks. Krzysztof Dulęba.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego - bardzo ułatwi nam to organizację wydarzenia. Odezwiemy się do Ciebie mailowo kilka dni przed dniem skupienia z dokładnymi informacjami o tym, co zabrać i gdzie się zgłosić.

Dzień skupienia jest przeznaczony dla mężczyzn w wieku od 18 do 35 roku życia.
 
Jeśli masz pytania, pisz śmiało: kontaktseminarium@gmail.com. Chętnie pomożemy!

Czekamy na Ciebie! I zapraszamy gorąco!

Klerycy i księża moderatorzy z Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko  *
Adres email *
Kontaktowy numer telefonu komórkowego *
Miejscowość zamieszkania *
Parafia (wezwanie i miejscowość) *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Status życiowy *
Uczestniczyłem w rekolekcjach powołaniowych/ powołaniowym dniu skupienia w WMSD w Opolu: *
Required
Uwagi 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych powyżej dla celu organizacji rekolekcji powołaniowych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących rekolekcji i wydarzeń z nimi związanych zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zapoznałem(-am) się z Informacją RODO. Administratorem danych osobowych jest Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu. Dane osobowe będą wykorzystywane przez w celu realizacji rekolekcji, w celach kontaktowych oraz w celu przekazywania informacji o organizowanych i promowanych wydarzeniach związanych z rekolekcjami. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i w każdej chwili zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć kierując do nas wniosek - w sprawach związanych z przetwarzaniem danych, aktualizacją, wyrażeniem sprzeciwu - należy kontaktować się na adres e-mail: wsd@wsd.opole.pl. Dane osobowe mogą być udostępniane przez WMSD w Opolu upoważnionym osobom, podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych. Możecie być pewni, że zabezpieczamy Wasze dane osobowe odpowiednio i że nigdy nie dostaną się w niepowołane ręce.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy