PIETEIKUMA ANKETA EKSPERTIEM

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina Jūs piedalīties akcijā "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019"!

Akcijas laikā Eiropas Savienības (ES) institūciju darbinieki, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, NVO aktīvisti un citi Eiropas lietu eksperti dodas uz skolām, lai ar jauniešiem dalītos savā darba pieredzē un zināšanās par Eiropas Savienības aktualitātēm. Akcijas mērķis ir sniegt skolēniem unikālu iespēju pārrunāt ES tematus ar cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādām ES politikas jomām un aktuālajiem notikumiem.

Akcija "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019" norisinās no 18. marta līdz 10. maijam, tomēr jo īpaši aicinām vizīti ieplānot laikā posmā no 6. līdz 10. maijam, šādā veidā Latvijas izglītības iestādēs palīdzot atzīmēt 9. maija – Eiropas dienas svētkus!

Kā Eiropas lietu eksperts akcijā var iesaistīties ikviens, kurš savā ikdienā saskaras ar Eiropas Savienības tematiku, strādājot Eiropas Savienības institūcijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, vai nevalstiskajā sektorā. Eksperta pieredze ES lietās var būt ne tikai politisko jautājumu ziņā, bet arī savā konkrētajā darba jomā pārstāvot Latvijas intereses Eiropas Savienībā, tai skaitā sadarbojoties ar citu ES valstu partneriem un īstenojot ES finansētus projektus.

Eiropas lietu eksperti akcijai var pieteikties no 25.februāra līdz 5.aprīlim, aizpildot šo tiešsaistes anketu. Anketā eksperti ir aicināti norādīt kontaktinformāciju par sevi; izvēlēties viņiem interesējošo skolas vizītes veidu; norādīt nosacījumus saziņai ar skolu; atbildēt uz akcijas publicitātes jautājumiem.

Akcijai pieteikto skolu sarakstu ir iespējams skatīt arī ārpus pieteikuma anketas https://ej.uz/AUS19-saraksts (NB! Saraksts mainās, ņemot vērā citu ekspertu veikto izvēli pieteikuma anketā, tāpēc, pēc konkrētas skolas izvēlēšanās, ir būtiski pēc iespējas ātrāk aizpildīt pieteikuma anketu un šo skolu arī anketā atzīmēt kā savu izvēli)


Akciju „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbība ar jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”.

Plašāka informācija par pieteikšanos akcijai „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019” https://ej.uz/AUS19-infoEkspertiem

Papildjautājumu gadījumā, lūdzu, rakstīt uz aus@klubsmaja.lv (Eduards Gaušis, Akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019" koordinators, jaunatnes organizācija „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”)

Informācija par akcijas norisi: www.esmaja.lv/atpakal_uz_skolu

1. PAMATINFORMĀCIJA
Vārds, uzvārds *
Your answer
E-pasta adrese *
E-pasts tiks izmantots kā primārais saziņas veids. Lūdzu, pārliecinieties, ka e-pasta adrese ir uzrakstīta bez kļūdām!
Your answer
Telefona numurs *
Vēlams norādīt mobilā telefona numuru vai fiksēto numuru, uz kuru zvanot Jūs ir iespējams sasniegt.
Your answer
Institūcija, iestāde vai nevalstiskā organizācija, kuru pārstāvat. *
Your answer
Amats *
Your answer
2. SKOLU VIZĪTE
2019. gadā piedāvājam divus variantus skolu apmeklēšanai:
A) Apmeklēt izglītības iestādi no norādītā saraksta (ar jau konkrētu skolai vēlamo vizītes norises datumu);
B) Doties uz kādu citu Latvijas skolu pēc Jūsu izvēles un Jums ērtā laikā (piemēram, Jūsu dzimto skolu, vai skolu, kurā mācās Jūsu bērni)
VARIANTS A: Skola no saraksta
Ja vēlaties viesoties kādā no izglītības iestādēm, kas ir pieteiktas akcijai, atzīmējiet no saraksta skolu, uz kuru Jūs vēlētos doties vizītē, ņemot vērā skolas atrašanās vietu, skolēnu vecumu un skolas norādīto vēlamo vizītes datumu. Saraksts mainās, atbilstoši citu ekspertu izdarītajai izvēlei! * ar zvaigznīti atzīmētās skolas ir gatavas vizīti organizēt arī citā abpusēji ērtā datumā, laika periodā līdz 10. maijam. (Ja kādu no sarakstā redzamajām ar zvaigznīti atzīmētajām skolām vēlaties apciemot Jums vēlamos datumus, lūdzu, šos datumus vai Jums ērtākās nedēļas dienas norādīt "Variants B" jautājumā)
VARIANTS B: Jūsu izvēlēta skola
Ierakstiet IZGLĪTĪBAS IESTĀDI, kuru Jūs vēlētos apmeklēt un VIZĪTES VĒLAMOS DATUMUS (akcija "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019” norisinās no 18. marta līdz 10. maijam. Jo īpaši aicinām skolu vizītes plānot laikā posmam no 6. līdz 10. maijam, šādā veidā palīdzot Latvijas skolās atzīmēt 9. maija – Eiropas dienas svētkus). Varat apmeklēt savu absolvēto skolu vai skolu, kurā mācās Jūsu bērni. Tā var būt arī jebkura cita Latvijas skola, kuru vēlaties apciemot, piemēram, skola, kas ir tuvāk Jūsu darba vietai. NB! Šeit varat norādīt arī kādu no A sarakstā minētajām skolām, kuru labprāt vēlētos apciemot, bet Jums neder skolas norādītais datums. Iespēju robežās centīsimies atrast citu datumu, kas būtu ērts gan Jums, gan skolai!
Your answer
Vai Jums ir nepieciešama starpniecība saziņā ar skolu? *
Atzīmējot "Jā", saziņu starp Jums un skolu apmeklējuma plānošanas laikā veiks akcijas koordinators. Atzīmējot "Nē", A varianta gadījumā Jums tiks nosūtīti skolas kontakti tiešai saziņai, B varianta gadījumā tiks uzskatīts, ka Jums ar norādīto skolu ir personīgi kontakti.
3. VIZĪTES PUBLICITĀTE
Jūsu vizītes publicitāte *
Lūdzu, norādiet, vai piekrītat, ka informācija par Jūsu vizīti var tikt publicēta (informācija nosūtīta masu medijiem un/vai publicēta sociālajos medijos). NB! Ļoti aicinām Jūs piekrist savas vizītes publicitātei, jo akcijas mērķis ir veicināt jauniešu informētību par ES jautājumiem un Latvijas pārstāvjiem, kas strādā ar ES jautājumiem institūcijās, valsts un pašvaldības iestādēs vai nevalstiskajā sektorā.
Jūsu dzimtā skola *
Lūdzu, norādiet savu dzimto skolu (vidusskolu un/vai augstskolu)! Ja piekritāt vizītes publicitātei, šī informācija var tikt izmantota, lai atainotu ekspertu dzimto skolu pārklājumu Latvijā. Ja publicitātei nepiekritāt, tad sniegtā informācija netiks publiskota. NB! Akcijas ietvaros Jums nav obligāti jāapciemo šī sava dzimtā skola un šeit norādītā izglītības iestāde var arī nebūt tā, kurā šogad viesosieties.
Your answer
Citāts par skolu
Ja piekritāt vizītes publicitātei, lūdzu, sniedziet viena līdz divu teikumu garu citātu par savu dzimto skolu. Tā var būt kāda īpaša notikuma atmiņa, komentārs par pedagogiem un mācību procesu vai jebkāda cita ar mācību laiku saistīta atziņa. NB! Jūsu sniegtais citāts var tikt publicēts sociālajos medijos, izmantots publicitātes materiālos vai iekļauts informācijā, kas tiek nosūtīta masu medijiem.
Your answer
4. EKSPERTU APMĀCĪBU SEMINĀRS
Lai sagatavotos vizītei skolā, ekspertiem būs iespējams apmeklēt informatīvo semināru, kas norisināsies 4.aprīlī no plkst. 15.00 līdz 17.00 Rīgā, ES Mājā. Semināra laikā eksperti tiks informēti par akcijas norisi un pieejamajiem atbalsta materiāliem, tiks sniegti iepriekšējo gadu dalībnieku pieredzes stāsti un prezentēta informācija par citiem ar Eiropas dienu saistītajiem projektiem un pasākumiem. NB! Semināru var apmeklēt gan klātienē, gan sekot līdzi tiešraidē, tomēr piedalīšanās tajā ir brīvprātīga un akcijā var iesaistīties arī tad, ja informatīvajā semināra nav iespējams piedalīties.
Jūsu dalība seminārā *
5. NOSLĒGUMA JAUTĀJUMI
Vēlamais saziņas laiks
Lūdzu, norādiet Jums ērtāko laiku, kad ar Jums iespējams sazināties telefoniski. (kā primārais saziņas veids tiks izmantots e-pasts, bet akcijas koordinatori var Jums zvanīt steidzamu jautājumu gadījumā)
Your answer
Papildinformācija
Ja nepieciešams, varat norādīt jebkādu citu papildu informāciju, kas varētu būt būtiska vizītes sagatavošanā!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service