Формулар за пријавување на наставник или професор
Избор на нај ООР наставник и нај ООР професор за 2016
Име и презиме на наставникот/професорот кој го номинирате *
Your answer
Образовна институција во која предава *
Your answer
Имејл адреса за контакт на наставникот/професорот *
Your answer
Телефон за контакт на наставникот/професорот *
Your answer
Линк до ресурси на наставникот/професорот *
Линкот до ресурсите може да биде и линк до профилот на наставникот во ресурсниот центар на www.oer.mk
Your answer
Име и презиме *
Вашето име и презиме
Your answer
Организација/Институција *
Your answer
Имејл *
Your answer
Телефон *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service