Добровільна реєстрація учасниць/-ків Маршу ЗапоріжжяПрайд 2020
Шановні всі!
20 вересня, у неділю, в Запоріжжі відбудеться Прайд-марш. Це буде перша для міста правозахисна прайд-акція у нашому місті, метою якої є показати, що ЛГБТ-люди існують та привернути увагу до їх дискримінації.

Тема ЗапоріжжяПрайду 2020: «Запоріжжя – місто без стереотипів»

Це наша велика мрія: побачити наше місто вільним від упереджень. Звісно, стереотипи це не завжди погано: вони бувають і нейтральними, і позитивними. Але саме негативні стереотипи перетворюються на упередження, а через упередження, у свою чергу, формується вороже ставлення до окремих людей.
“Гомосексуальність – це хвороба”. “Жінки мають народити та вийти заміж”. “Запоріжжя – це місто заводів, і культури тут не знайдеш”.

Усе це – стереотипи. Всі вони – негативні, тож вони не тільки заважають розвитку, а подекуди й калічать долі.

Об’єднаймося разом проти упереджень під гаслом ЗапоріжжяПрайду 2020: Запоріжжя – місто без стереотипів! Адже тільки ми самі можемо зробити його таким.

Ми будемо інформувати вас щодо всіх останніх деталей. Просимо вас уже зарезервувати час у неділю, з 11:00 до 14:00 для участі в Марші (це включає дорогу до локації в обидва боки). Організатори разом з поліцією роблять усе, аби Марш ЗапоріжжяПрайд пройшов безпечно і успішно.

Наголошуємо, що кожна і кожен, хто планують взяти участь у марші, мають розуміти ризики, які з цим пов’язані. Нам важливо оцінити кількість потенційних учасників та учасниць, тому ми дуже просимо всіх, хто можуть це зробити, зареєструватись та залишити свої контакти.

Якщо ви плануєте взяти участь у Марші, ми просимо вас зареєструватись. Реєстрація не є обов’язковою, а її відсутність не стане перешкодою для участі.

Втім, ми наполегливо рекомендуємо зареєструватись, адже тоді:
1) Ви матимете змогу ознайомитись з інструкцією безпеки для учасників і учасниць, та отримаєте її на вашу електронну скриньку.
2) Ви отримаєте детальну інформацію про шляхи відходу після маршу.
3) Якщо з непередбачуваних причин захід буде перенесено чи скасовано, ви отримаєте смс-повідомлення та електронний лист про це.

З повагою,
Організаційний комітет ЗапоріжжяПрайду
Ваше ім'я (нікнейм) *
Вкажіть ваш контактний номер телефону *
У форматі (0ХХ) ХХХ-ХХ-ХХ.
Уважно ознайомтесь і поставте позначки *
Required
Адреса електронної пошти *
Зауважте, відправлення електронних листів на адреси Mail.ru (bk.ru, list.ru, inbox.ru, mail.ua) та Yandex (yandex.ru, yandex.ua, ya.ru, ya.ua) неможливе (Указ Президента України №133/2017).
З якого міста ви прибудете на Марш? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Запорізький обласний благодійний фонд "Гендер Зед". Report Abuse