Заява на отримання ліцензії Водія
Цією заявою я підтверджую, що:
1. Подані мною відомості відповідають дійсності.
2. Я ознайомлений та визнаю Статут ГО «Автомобільна федерація України» (ФАУ), Національний Спортивний Кодекс ФАУ, „Правила Чесної Гри ФАУ” та інші регламентуючі документи ФАУ щодо автомобільного спорту та безумовно підкоряюсь всім вимогам цих документів, а також рішенням ФАУ та наслідкам, що можуть виникнути при виконанні цих рішень, на час дії ліцензії та наступний, за закінченням дії ліцензії, календарний рік.
3. Я розумію та усвідомлюю всі ризики участі в змаганні з автомобільного спорту та у разі травми, отриманої в ході змагань, я повністю приймаю всі медичні зусилля і дію служб порятунку по організації моєї доставки до лікувального закладу і інші невідкладні дії, виконані персоналом, призначеним Міжнародною Автомобільною Федерацією (FIA), ФАУ та/або Промоутером змагань, які вважатимуться необхідними для збереження мого здоров'я.
4. Я зобов'язуюсь постійно використовувати всі наявні можливості для пропаганди діяльності і здійснення підтримки змагань FIA і ФАУ і автомобільного спорту в цілому.
5. Я попереджений про необхідність власної страховки, яка покриває втрату здоров'я, і медичні витрати в разі аварії під час змагань.
6. Рішення про участь у змаганнях буде прийматись мною усвідомлено, з врахуванням мого особистого розуміння потенційної небезпеки автомобільного спорту та при наявності медичного допуску до занять автомобільним спортом, отриманого в порядку, встановленому законодавством та регламентуючими документами ФАУ.
7. Даю свою згоду на використання, обробку та публікацію моїх персональних даних в реєстрах та діяльності ФАУ, в тому числі при телевізійних трансляціях.
Email address *
Прізвище, ім'я, по батькові Водія *
Членська картка ФАУ
Категорія ліцензії *
На псевдонім (за потребою)
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Адреса проживання *
телефон *
e-mail *
Номер водійського посвідчення
Номер попере ліцензії Водія *
Фото Водія *
Required
Дозвіл батьків
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service