Seminár "Ako požehnávať deti a žehnať si v rodine navzájom " 10. - 11.11.2017 POZOR SEMINÁR ZRUŠENÝ!
Email address *
Seminár pre rodiny 10. - 11.11.2017
Časopis MIRIAM Vás srdečne pozýva na seminár pre rodiny, ktorý sa uskutoční v piatok 10.11.2017 od 18:00 - 21:00 a v sobotu 11.11.2017 od 9:00 do 17:00 v Bratislave v Dome Quo vadis na Hurbanovom námestí 1.
Rečníci: misionár Gavin Farley s manželkou Edith, žijúci vo Viedni, rodičia troch dcér.
Téma: Je vaša rodina požehnaná?
Ako požehnávať deti a žehnať si v rodine navzájom

Odporúčame účasť oboch manželov.
Na program v sobotu poobede je potrebné prísť aj s deťmi.

Príhovor rodiny Farleyovcov
Sme členmi ekumenickej komunity vo Viedni - Návrat k Pánovi – a súčasťou vodcovského tímu Európskej siete komunít (ENC). V rámci nej som školil vedúcich a pomáhal novým komunitám pri ich vzniku vo východnej i západnej Európe.
Narodil som sa a vyrástol v Juhoafrickej republike. Slúžim ako laik a zakladajúci člen spoločenstiev už 30 rokov. Po 5-ročnej práci na lodi, poskytujúcej zdravotnú starostlivosť chudobným ľuďom v prístavných mestách na všetkých pobrežiach okolo sveta, som sa už usadil vo Viedni, v susednom Rakúsku, kde som stretol aj moju manželku Edith, pochádzajúcu z Luxemburska. Vzali sme sa v roku 1993 a postupne sa nám narodili tri nádherné dievčatá: Laura (21 r.), Linda (19 r.) a Sarah (15 r.).
Edith vyštudovala katolícku teológiu vo Viedni. Pracuje ako katechétka na strednej škole.
V našej spoločnej práci s vodcami z najrôznejších laických spoločenstiev sme vždy videli dôležitosť nielen v tom, aby boli spoločenstvá zdravé, ale aby v rámci nich žili zdravé rodiny. Počas posledných 5 rokov sme sa naučili dôležité princípy a spoznali kľúč, ktorý Boh zveril rodičom na žehnanie. Naším cieľom je vidieť v národoch kultúru žehnania, aby sa žila najprv v rodinách a potom následne v kresťanských spoločenstvách.
Preto sme začali viesť semináre s názvom „Požehnanie pre rodiny“. Po nich sme si všimli vo viacerých rodinách, ktoré sa kedysi nenávideli a zraňovali, ovocie zmeny, nových ľudí, ktorí si vzájomne žehnajú.
Viedli sme tieto semináre vo farnostiach a laických komunitách a videli sme v nich rodiny, ako začínajú žiť túto kultúru žehnania. Boli sme aktívni v Rakúsku, na Slovensku, v Chorvátsku a Rumunsku.
Sme šťastní, že smieme prísť a ponúknuť tento seminár, ktorý premieňa rodiny a tvorí v nich ľudí požehnania.
Nech Vás Boh požehná
Gavin a Edith
„Ja však a môj dom, my chceme slúžiť Pánovi.“ Jozue 24,15
Registrácia uzatvorená
Časopis MIRIAM sa ospravedlňuje všetkým záujemcom o seminár pre rodiny.

Je nám to ľúto, avšak z dôvodu úmrtia v blízkej rodine rečníkov sa seminár NEBUDE KONAŤ.

Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms