Звіт завідувача Погребівської філії Путрівського НВК за підсумками 2019/2020 навчального року
За підсумками 2019/2020 навчального року з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у закладі освіти, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації проводиться звітування керівника закладу освіти.
Завдання звітування:
- забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління закладом освіти;
- стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником закладу освіти відповідних рішень у сфері управління закладом.
У зв'язку із запровадженням карантинних обмежень по всій території України, звіт завідувача Погребівської філії Путрівського НВК цьогоріч проводиться у такому форматі: просимо членів педагогічного колективу, батьківського комітету, ради ліцею, батьків, представників громадськості ознайомитися з текстом звіту керівника за 2019/2020 навчальний рік та оцінити його діяльність шляхом таємного голосування (заповнення даної Google-форми), внести пропозиції щодо створення належних умов для здобуття якісної освіти.
Дата проведення: 30 червня 2020 року
Порядок денний:
1. Звіт завідувача Погребівської філії Путрівського НВК за основними напрямками роботи протягом 2019/2020 навчального року.
2. Оцінювання діяльності завідувача Погребівської філії.
Голова - Віталій КРАСНІКОВ
Секретар - Алла Карпенко

Результати голосування та прийняте рішення будуть відображені у протоколі та висвітлені на офіційному сайті філії.
1. Оцініть діяльність завідувача Погребівської філії Путрівського НВК за основними напрямками роботи протягом 2019/2020 навчального року *
Оберіть один із запропонованих варіантів
2. Внесіть пропозиції / побажання щодо створення у закладі освіти належних умов для здобуття якісної освіти. *
Коротко сформулюйте та запишіть свої запитання, побажання чи пропозиції.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy