Анонімна анкета складних ситуацій в освіті
Редакція медіа про освіту nus.org.ua часто чує про ситуації в освіті, про які відкрито люди говорити не хочуть. Ми ж не хочемо про них мовчати. Втім, розуміючи, що розкриття свого імені в подібних історіях може мати небажані наслідки, ми й не просимо вас розкривати його, а також розташування закладу чи інших деталей, які б могли вас видати. Але просимо поділитися ситуацією, яка гнітить вас у системі освіти. Ви директор, якому управління освіти не виділяє кошти на опалення і ваші учні вимушено мерзнуть? Ви вчитель, якому несправедливо нараховують надбавки до зарплатні? Ви закуповуєте для школи парти / стільці / вогнегасники, і в суму закупівель вас змушують "закладати" відкати? Ви – мати чи батько дитини, яка / який потребує певних послуг з інклюзії, але заклад вам їх не забезпечує?

Ми чули не одну подібну історію. Але навіть (а точніше – особливо!), коли ваша ситуація не видається вам унікальною ("та всюди так"), просимо поділитись нею з нами. Ми обіцяємо бережливо поставитись до вашої історії і намагатися шукати шляхи вирішення через доступні нам методи. Ми писатимемо статті, робитимемо запити до органів державної влади, організовуватимемо публічні дискусії, аби тримати найбільш болючі та поширені ситуації у фокусі уваги. Адже обговорення – перший крок до розв'язання проблеми. Можливо, після цього ми побачимо, як зробити наступний.

__________
П.С. Якщо ви хочете поспілкуватися про вашу ситуацію більше, можете написати на нашу е-пошту novashkola2018@gmail.com (з темою листа "Складна ситуація"). Ми обіцяємо не розголошувати вашої особи, якщо ви самі цього не захочете.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваша посада
Clear selection
Розкажіть свою історію. Зараз нас цікавлять не так імена чи в якому місті школа, а лише та ситуація, яку ви вважаєте несправедливою / неправильною. *
Будь ласка, опишіть ситуацію в деталях
Якщо ви бажаєте, то можете залишити ваші контакти. Ми обіцяємо зберегти вашу анонімність.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy