Lipenská flotila 2022, přihlašování
KAPACITA MOMENTÁLNĚ ZAPLNĚNA! Přihlašte se jako náhradník a ihned, jak se uvolní místo, se vám ozveme!

Přihláška na Lipenskou flotilu 2022, která se bude konat 16.-19.6.2022 na přehradě Lipno. Cena celé akce je 4099,- v ceně je pronájem lodí od čtvrtečního večera, poplatky charterové firmy, projetá nafta, voda, stání v marinách, kapitáni, munice na lodní bitvu a stravování od páteční snídaně do nedělního oběda.

SLEVA 10% PRO ÚČASTNÍKY PLAVEB TETRIS SAILING Z MINULÝCH 4 LET BEZ OMEZENÍ PLATNOSTI!

Přihláška je platná po zaslání zálohy 2000,- na účet 2701870155/2010, VS: 2022006, do poznámky prosím napište své jméno. Informace o platbě vám také po přihlášení zašlu mailem (pokud by vám email do 7 dnů nepřišel, prosím napište mi na email tetris.sailing@gmail.com).

Pokud najdete u vaší preferované lodě nápis "PLNO, přihlašování jako náhradník", zaklikněte tuto preferovanou loď zároveň ještě s jinou lodí. Zajistíte si tím místo na plavbě a v případě odhlášení někoho z vaší preferované lodě na ní budete přesunuti.

Pokud máte velký zájem s námi plout, ale cena je na vás příliš vysoká, nebojte se a napište na tetris.sailing@gmail.com. V určité míře je možné slevit cenu za pomoc s přípravami plavby.

Kvůli platbám za pronájem lodí je nutné brát zálohu jako vratnou pouze v případě, když se na vaše uvolněné místo najde náhradník za plnou cenu. V případě odřeknutí účasti méně jak 14 dní před akcí se vrací část ceny, kterou zaplatí náhradník na poslední chvíli.

V případě jakýchkoliv otázek mi neváhejte napsat na tetris.sailing@gmail.com.  

Vyplněním přihlašovacího formuláře dáváte souhlas ke zpracování jména, příjmení a emailové adresy Terezou Langhammerovou ve smyslu Nařízení (EU) č. 2016/679 (dále jen „GDPR“) a to výhradně pro komunikaci ohledně plavby, organizačních záležitostí, pro účely zajištění bezpečnosti účastníků a jejich pohodlí a pro zasílání informačních emailů ohledně nabídky dalších plaveb a akcí. Dle GDPR máte právo požadovat kopii údajů, informace o druhu zpracování, opravu nebo po skončení účelu zpracování výmaz údajů, stejně jako možnost údaje upravit, aktualizovat nebo omezit zpracování. Toto právo je možné využít kdykoliv prostřednictvím elektronické emailové žádosti.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy