Перевезення та прихисток в Бельгії
ASBLi (НУО, що формується) Lingua Fortuna переважно працює з підлітками від 14 до 18 років, трансфер яких ми забеспечуємо до гуртожутку для неповнолітніх, що отримують тимчасовий прихисток в Бельгії без батьків. Декілька місць ще залишилося в гуртожитку Durbuy, де діти знаходяться під відповідальністю коммуни (місцеві органи влади). Дітей забеспечують усім необхідним, в тому числі й харчувані та реєстрації до місцевої школи. При собі дитині достатньо мати лише паспорт для реєстрації в Fedasil в Брюсселі.

Коли це можливо, ми намагаємся теж забеспечити трансфер дітей з їх членами родини та/або повнолітніх. У цьому випадку, вас селять в благодійні сім'ї, що запропонували свою допомогу в Бельгії.

Якщо ви бажаєте отримати прихисток та соціальний пакет допомоги в Бельгії, але не маєте змоги дістатися до Бельгії, будь ласка, заповніть цю форму та ми зв'яжимося з вами, щоб повідомити про місце та час евакуації з Польщі.

При собі достатньо мати паспорт але усі інші документи можуть бути корисними для подальшого життя в Бельгії (дипломи, табель, тощо).

Ми вас будемо раді вітати у Бельгії!
СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Повне ім'я та прізвище латинецею, як у паспорті *
Серія та номер паспорту *
Дата народження *
Степінь навчання та освітній заклад в Україні *
Члени сім'ї, що супроводжують, якщо такі є і їх повні імена та вік *
*
Чи є в вас змога добратися до Кракова, Польща? *
Ваш номер телефону *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy