Düzce X-treme Kamp | 4-5 Mayıs 2019
Baharın gelişi ve doğanın uyanışıyla birlikte siz doğa severlerle birlikte doğada kaliteli vakit geçirebilmek adına 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde Düzce Cumayeri'nde bulunan NehirEvi Camping & Rafting alanında bahar kampı yapalım dedik. Bu kampımız @kampyeri ve @yabandabirdeli tarafından organize edilmektedir. Dileyenler çadır konaklaması, dileyenler karavan konaklaması ve dileyenler ise araç üstü çadır konaklaması yapabilecektir. Adrenaline doymak ve eğlencenin dibine vurmak istiyorsan mutlaka bekliyoruz.

- NOT: Ulaşım, yeme-içme katılımcıların kendisine ait olacaktır. İsteyenler yemeğini kamp alanında bulunan işletmeden ücreti dahilinde yiyebilecektir.

Kamp giriş ücreti 60₺ olacaktır. Kapıda ödeme olmayacaktır.
4-5 Mayıs NehirEvi kampımızın giriş ücreti 60₺ olacaktır. Dileyenler Cuma günü ekstra bir ücret ödemeden kamp alanına giriş yapabilecektir. NOT: Kayıt formunu doldurmayanlar ve kamp ücretini göndermeyenler kesinlikle kamp alanına alınmayacaktır. Aile veya arkadaşınızla katılacak olsanız dahi katılımcıların her birinin bireysel ayrı ayrı form doldurması zorunludur.
KAMPTA NELER VAR?
Kamp etkinliklerimizin iki günlük listesi aşağıda belirtilmiştir, bizden küçük bir ipucu. Vakti olan katılımcılarımız 3 Mayıs Cuma gününden alana ücretsiz giriş yapabilirler.

Sizi çok önceden gelip orada bekliyor olacağız...

CUMARTESİ GÜNÜ

1.FAZ EĞİTİM
Temel Kampçılık Eğitimi
Güvenli Ateş Yakma
Güvenli Ekipman Kullanımı
İlk Yardım

2.FAZ EĞİTİMİ
Okçuluk Eğitimi
Kuksa Atölyesi
Paracord Atölyesi

3. FAZ EĞİTİMİ
Köpek ile Kamp Eğitimi
Yaban Hayatı ve Doğa

Yarışmalar ve Oyunlar
Mini Akustik Konser ve Müzik
Sessizlik İlanı

PAZAR GÜNÜ

Yoga ve Sabah Egzersizleri
Doğa Yürüyüşü
Hatıra Fotoğrafı ve Alandan Ayrılış

Kamp alanında bulunan Bilgi Noktalarını ziyaret edebilir; çaylarınızı içerken uzmanlık alanları ile ilgili temel bilgileri öğrenip, merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz.

Kamp alanı giriş ücretini aşağıda bulunan banka hesabına göndermeyen katılımcılar maalesef alana alınmayacaktır.
Kamp ücretini gönderenlere; kampa katılamadığı durumlarda bu ücretler kesinlikle iade edilmez. Kamp etkinliği organizatörler tarafından iptal edilmediği sürece gönderilen ücretler iade edilmez. Kamp ücretini ve yemek ücretini gönderenler dekontunu 0537 982 9840 numaralı telefona isim soyisimlerini yazarak WhatsApp üzerinden gönderebilir.

Not: Kamp ücretini gönderirken açıklama kısmına "İsim Soyisim" yazmayı unutmayın. Aynı anda ailenizin veya arkadaşınızın kamp ücretini toplu olarak gönderebilirsiniz.

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Banka adı: Finansbank
Hesap sahibi: NİYAZİ SOLAK
IBAN: TR55 0011 1000 0000 0073 8703 53

Düzce NehirEvi Adrenalin Kampı Hakkında Bilinmesi Gerekenler
- Kamp alanına giriş ücreti kişi başı 60₺ olacaktır. Ödemeler kamp öncesinde banka hesabına yatırılacaktır. Kamp ödemesini yapmayanlar alana alınmayacaktır. Araçlar için ücretsiz otopark vardır.

- Kamp alanına karavan ve araç üstü çadırlar girebilmektedir, ekstra ücret talep edilmeyecektir.

- Enstrüman çalan arkadaşlar enstrümanlarını kapıp gelsinler :)

- Ulaşım herkesin kendisine aittir. NehirEvi Camping & Rafting Tesisleri; Düzce merkeze 30 km, Cumayeri ilçesine 10 km, Sakarya'ya 65 km, Bolu'ya 81 km, Kocaeli'ye 133 km, Ankara'ya 268 km ve İstanbul'a ise 215 km uzaklıkta bulunmaktadır. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler Düzce'den Cumayeri'ne minibüsle gelerek oradan da kamp alanına taksiyle veya otostopla gelebilir. Dileyenler kamp alanına otostopla gelebilir, otostopla oldukça kolay şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

- NehirEvi Camping & Rafting Tesisleri'nin konumuna https://goo.gl/maps/31LLGVbnWcD2 adresinden erişebilirsiniz.

- Herkes kendi yeme-içmesinden sorumludur. Dileyenler yemeklerini işletmeden 70₺ karşılığında 3 öğün olmak üzere yiyebilirler. Günlük 3 öğün yemek ücreti toplamda 70₺'dir. Yemek ücretini kamp giriş ücretiyle beraber kamp öncesinde göndermek zorunludur. Önceden yemek yiyecek katılımcıların sayısı belirlenecek ve yemek hazırlığı yapılacaktır. Not: Alanda tek öğün yemek yemek isteyenler kayıt masasından yemek bileti alarak 1 öğün yiyebilecektir. (Örneğin; 1 adet kahvaltı veya 1 öğün akşam yemeği gibi.)

- Alanda tuvalet, piknik masası, elektrik (telefon şarjı için) gibi hizmetler verilmektedir. Karavanlara özel olarak elektrik çekilememektedir. Turkcell ve Vodafone operatörler çekmektedir, Türk Telekom çekmemektedir. Kamp alanında restaurant bölümü bulunmaktadır.

- Kamp alanında ağaç kesmek yasaktır. Ağaç kesen kişiler tespit edilerek haklarında işlem başlatılacaktır. Toplu kamp ateşimiz için odun görevli arkadaşlar tarafından sağlanacaktır. Sadece belirlenen noktalarda ateş yakılacaktır. Daha önce yerde ateş yakılmış noktalarda ateş yakılabilir. Kamp alanında 1 çuval odun 25₺'ye satılacaktır. Dileyenler kamp ateşi yakmak için odunlarını kendileri getirebilir. Bizim tarafımızdan temin edilen odun sadece yemek pişirmek için ve toplu kamp ateşi için kullanılacaktır.

- Kamp alanına 3 Mayıs 2019 Cuma günü saat 12:00 itibariyle girmeye başlayabilirsiniz.

- Başkalarına rahatsızlık verecek davranışlar yasaktır. Gece 00:00'dan sonra yüksek sesle müzik dinlemek ve bağırmak yasaktır. Kamp alanında rahatsızlık veren kişiler alandan uzaklaştırılacaktır.

- Silah ve benzeri av malzemeleri kullanmak yasaktır. Tespit edilenler alandan uzaklaştırılacaktır.

- Kamp ekipmanı kiralama hizmeti verilmeyecektir. Herkes kendi ekipmanlarını getirmelidir.

DESTEK VEREN FİRMALAR
Geyikkafası Outdoor - https://www.geyikkafasioutdoor.com/
Nurgaz - https://www.nurgazshop.com.tr/
Fiskars - https://tr.fiskars.com/
Mobilmoodstr - https://www.mobilmoods.com.tr/
Siz de kampımıza destek vermek istiyorsanız " kampyerleriorg@gmail.com " adresimize mail gönderebilirsiniz.
Adınız - Soyadınız *
Your answer
Telefon numaranız: *
Your answer
Mail adresiniz: *
Your answer
Instagram kullanıcı adınız: *
Your answer
Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası (Güvenlik önlemleri için) *
Your answer
Hangi şehirden katılacaksınız? *
Your answer
Daha önce kamp yaptınız mı? *
Kahvaltı + Öğle Yemeği ve Akşam yemeğini işletmeden yemek istiyor musunuz? Günlük TOPLAM 3 ÖĞÜN YEMEK ÜCRETİ 70 ₺'dir. Kişi başı 2 günlük yemek ücreti toplam 140₺'dir. İsteyenler yemeğini kendi getirebilir. *
Konaklama seçeneğiniz nedir? *
İstediğiniz aktiviteler nelerdir? Not: Kamp alanına giriş yaparken kayıt masasında etkinlik biletleri satılacaktır. İndirimli olarak satılan bu biletlerden satın alarak aşağıda bulunan etkinliklerden faydalanabilirsiniz.
İstiyorum
Rafting (Kişi Başı 90₺)
Zipline (Kişi Başı 15₺)
Macera Parkuru (Kişi Başı 30₺)
Full Extreme Paket (Kişi Başı 130₺)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service