Українська на щодень
📢 Освітня програма розрахована на дорослих віком від 18 до 100 років, які хочуть удосконалити свої знання з української мови та покращити мовну грамотність, набути комунікативні звички.

⏱ Початок занять в травні. Заняття відбуватимуться щопонеділка, середи та п'ятниці з 15:00 до 17:00 за Київським часом на платформі ZOOM

💰 Навчання на курсі безкоштовне. Бажаючі взяти участь в курсі мають лише сплатити організаційний внесок у розмірі 200 грн. (150 грн. для пільгової категорії) для підтвердження своєї реєстраціїї.
Кошти можна сплатити онлайн на рахунок Соціального підприємства "ЦОД "Перший", і вони будуть використані на організацію подальшої можливості розширення доступу громадян до якісної безкоштовної освіти.

⏰ Тривалість курсу - 20 годин (10 занять по 2 години) та 10 годин на самостійне виконання обов'язкових домашніх завдань, які будть перевірені тренеркою та щодо яких буде надано зворотній зв'язок


👨🏿‍🏫 Авторкою курсу є професійна тренерка - Даниліна Олена, кандидат філологічних наук, доцент, тренерка освітніх програм

❗❗❗ Кількість місць обмежена

📌 Курс «Українська мова на щодень» розроблений так, щоб актуалізувати вже отримані знання, ознайомитись зі змінами, регламентованими новим правописом, розвивати комунікаційні можливості слухачів та ефективно використовувати українську в різних життєвих ситуаціях.

✔ За допомогою моделювання  стандартних ситуацій слухачі зможуть опанувати навички базового спілкування українською, розберуться з особливостями вимови українських звуків і лексичним значення українських слів, заповнять лексичні, граматичні й синтаксичні прогалини,
розвинуть комунікаційні можливості та набудуть навички ефективного використання української в різних життєвих ситуаціях.

📔 Успішне завершення курсу (відвідування мінімум 80 % занять та успішне виконанням домашніх завдань) дає право на отримання сертифікату про проходження навчання. Вартість електронного сертифікату складає - 50 грн.  Навчання на цьому курсі повністю відповідає критеріям підвищення кваліфікації.

📢 У зв’язку зі складною ситуацією в країні, непередбачуваними наразі можливими відключеннями електрики чи інтернету, графік та конкретні дні занять можуть бути змінені, про що завчасно буде проведено інформування в загальному чаті групи курсу у вайбері

Освітня програма "Українська мова на щодень" проводиться Громадською спілкою "Соціальне підприємство "Центр освіти дорослих "Перший" в межах проекту  "Центр Освіти Дорослих – інструмент сталого розвитку громади" за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище, ім'я та по-батькові *
українською мовою, повністю
Чи належите Ви до наступних категорій людей? *
Оберіть всі можливі варіанти
Required
Номер телефону, на якому встановлено телеграм. На цей номер у телеграмі Вам при зарахуванні до групи курсу буде надіслано запрошення. Ви маєте його прийняти.
В спільноті буде відбуватися вся подальша комунікація з організаційних питань
*
Електронна пошта
Вказавши пошту, ви отримаєте лист-підтвердження про реєстрацію
Дата народження *
Рівень освіти *
Місце проживання (назва населеного пункту, область) *
Я бажаю пройти навчання на курсі сплативши
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy