MOKOTÓW - ZAJĘCIA WAKACYJNE 2018 - ANGIELSKI HELEN DORON + ROLLSCHOOL SZKOŁA JAZDY NA ROLKACH - REZERWACJA MIEJSC
W wakacje 2018 zapraszamy dzieci w wieku od 5-12 lat do uczestnictwa w wakacyjnym kursie języka angielskiego połączonym z nauką jazdy na rolkach. Zajęcia prowadzone są w grupie od 8 do 16 dzieci.

Codziennie zapewniamy opiekę w godzinach od 8-17 w tym 5 godzin animacji w języku angielskim, 3 godziny nauki jazdy na rolkach oraz 3 posiłki od sprawdzonej firmy cateringowej specjalizującej się w żywieniu dzieci. Napoje dostępne są w nieograniczonej ilości. Każdy z uczestników objęty jest ubezpieczeniem NNW.

Pod okiem lektorów Helen Doron, dzieci spędzą czas w anglojęzycznym środowisku, doskonaląc umiejętności językowe, wzbogacając słownictwo i rozumienie języka. Będą zaangażowane w emocjonujące działania, które uaktywnią i pogłębią swobodę w komunikowaniu się po angielsku. W oparciu o program „English Through Drama” przygotują angielską pantomimę, o tematyce opartej na klasycznych utworach literackich. Na zakończenie tradycyjnie zaprosimy rodziców i innych gości na premierę.

W trakcie zajęć na rolkach instruktorzy ze szkoły nauki jazdy na rolkach "Rollschool" skoncentrują się na nauce podstaw bezpiecznej jazdy, w tym techniki poruszania się do przodu, tyłu, metod hamowania i skręcania, jednocześnie zapewnią dzieciom mnóstwo zabawy i ruchu w wakacyjnej atmosferze. Zajęcia pod względem organizacji dostosowane będą do umiejętności i możliwości fizycznych dzieci.

Można wypożyczyć rolki i komplet ochraniaczy w cenie 70 pln za tydzień

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Agnieszką Wasil, (Centrum Helen Doron) tel 603 523 389

Email address *
WARUNKI REZERWACJI I UCZESTNICTWA
Należność za zajęcia wynosi 870 zł. Rodzeństwu (drugiemu i kolejnym dzieciom) przysługuje zniżka w wysokości 100 zł. Opłatę należy wnieść na konto: English Language Service, ul. Powstańców 3a, 05-800 Pruszków, w dwóch ratach - zaliczka w wysokości 300 zł w ciągu 7 dni od daty rezerwacji oraz 570 zł w terminie do 10 dni przed rozpoczęciem kursu na konto Inteligo : 50 1020 5558 1111 1176 2150 0011. W tytule płatności prosimy o podanie imienia i nazwisko dziecka oraz o dopisek ETD 2017 MOKOTÓW. W przypadku zgłoszenia uczestnictwa po 20 lipca 2018 wpłaty należy dokonać w pełnej wysokości w ciągu trzech dni od daty potwierdzenia rezerwacji przez Centrum Helen Doron. Podstawą do przyjęcia dziecka na kurs jest przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie należności.
WYBÓR TERMINU
IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA
Your answer
DATA URODZENIA DZIECKA
Your answer
IMIĘ I NAZWISKO RODZICA/OPIEKUNA
Your answer
TELEFON RODZICA/OPIEKUNA
Your answer
DODATKOWE INFORMACJE
POZIOM JAZDY NA ROLKACH *
jestem zainteresowany wypożyczeniem sprzętu (rolki, kask i ochraniacze) dla dziecka
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYPOŻYCZENIEM SPRZĘTU WPISZ PONIŻEJ JAKI ROZMIAR ROLKI POTRZEBA ORAZ CZY POTRZEBNE BĘDA TAKŻE KASK I OCHRANIACZE (SĄ ONE OBOWIĄZKOWE)
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service