Reģistrēšanās dalībai seminārā "UZŅĒMUMU DIGITALIZĀCIJA. RISINĀJUMI, PIEREDZE UN PIEEJAMAIS ATBALSTS."
Eiropas Digitālās inovācijas centra Latvijā kontaktpunkts Vidzemē, Vidzemes plānošanas reģions un LIAA Madonas biznesa inkubators aicina uzņēmējus un uzņēmumu darbiniekus uz semināru par uzņēmumu digitalizācijas iespējām un pieejamo konsultatīvo un  finanšu atbalstu aktivitāšu realizēšanai. 

> Kad? 2023. gada 23. augustā plkst.11.00 (ierašanās no plkst.10.30)
> Kur? Saieta laukumā 2a, Madonā (LIAA Madonas  biznesa inkubatorā) 
> Mērķauditorija – Uzņēmēji un uzņēmumu darbinieki, kuri plāno izmantot pieejamo atbalstu digitalizācijas veicināšanai uzņēmumos
-----
Seminārs tiek organizēts projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros.
----
Pasākumu finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.

 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds Uzvārds *
E-pasta adrese *
Tālruņa numurs saziņai *
Nozare, kuru uzņēmums pārstāv
Uzņēmums / organizācija / iestāde - nosaukums *
Amats
Pasākuma laikā nodrošināsim uzkodas. Vai Jums ir kādas īpašas uztura prasības, kas mums būtu jāņem vērā?
Esmu informēts/a un piekrītu, ka mani personas dati tiek apstrādāti, ievērojot Fizisko personu datu apstrādes likumu un Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa regulu (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi, lai izpildītu Vidzemes plānošanas reģionam normatīvajos aktos noteiktu juridisku pienākumu, tai skaitā publicitātes vajadzībām.
*
Pasākums var tikt fotografēts un/vai filmēts, un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātes vajadzībām. Ja iebilstat, lūdzam informēt organizatorus pirms pasākuma vai pasākuma laikā.
*
Vidzemes uzņēmējdarbības centrs īsteno dažādas aktivitātes – seminārus, pieredzes apmaiņas braucienus, kā arī sniedz konsultācijas uzņēmējiem par dažādiem jautājumiem. Ja vēlaties saņemt informāciju par sev noderīgām aktivitātēm, iekļausim Jūsu norādīto e-pasta adresi jaunumu saņēmēju listē. (Jebkurā brīdī no jaunumu saņemšanas variet atteikties.)
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy