Тренінг із редагування Вікіпедії 26 січня
30 січня українській Вікіпедії виповнюється 15 років, і з нагоди цього відбудеться онлайн марафон із редагування Вікіпедії. Ідея дуже проста: подарувати Вікіпедії статтю до її дня народження. У рамках цього проходитимуть також заходи із навчання як редагувати у різних куточках України.

26 січня (субота), з 11:00 по 18:00 запрошуємо на тренінг із редагування в примішенні офісу РПР: учасники матимуть можливість прослухати лекцію про основи роботи у Вікіпедії і спробувати свої сили у створенні самостійної статті з допомогою тренерів-вікіпедистів. Мова не про редагування статті про свою організацію чи ключових осіб (це все ж, є конфлікт інтересів прямий і ми про це теж можемо поговорити), а про статті із ключових тем, які мають бути якісними в Інтернеті, а отже, у Вікіпедії: розділ українською мовою зараз налічує майже 890 тисяч статей, і у середньому щомісяця переглядається понад 50 млн разів.

Щоб зареєструватися на цю зустріч, заповніть, будь ласка, цю анкету.

Місце проведення — Київ, Ольгинська, 6а. Усім зареєстрованим учасникам заходу ми надішлемо детальніші інструкції з того, як пройти до офісу РПР, де пройде зустріч.

Ця зустріч пройде в рамках загального Вікімарафону; також у ньому можна брати участь онлайн або в інших локаціях. Детальніша інформація — на сторінці http://wikimarathon.org.ua

За більш детальною інформацією звертатися за мейлом: wmua-staff@wikimedia.org.ua

Email address *
Ваш контактний номер телефону
Щоб ми могли Вас попередити, якщо будуть якісь зміни
Your answer
Ваше ім'я користувача у Вікіпедії *
Якщо Ви не зареєстровані у Вікіпедії, вкажіть "Немає". Зареєструватися можна буде вже під час зустрічі.
Your answer
Скільки часу Ви плануєте бути на зустрічі? *
Зустріч триватиме 7 годин, з 11:00 до 18:00, але, якщо у Вас немає можливості залишитися на цілий день, Ви можете бути лише на частині заходу.
Your answer
Чи зможете взяти з собою ноутбук чи планшет? *
Запитання, зауваження
Можливо у Вас є щось, що Ви хотіли дізнатися чи запитати. Впишіть це тут, будь ласка
Your answer
Згода на обробку персональних даних *
Заповнюючи цю анкету, Ви, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних у картотеках/за допомогою інформаційно-телекомунікативної системи бази персональних даних Громадської організації «Вікімедіа Україна» з виключною метою сприяння проведенню Вікімарафону 2019. Ваші персональні дані не можуть бути використані з будь-якою іншою метою
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service