Odprawa Jaga-Kora 2021 42km
W związku z panującą obecnie sytuacją pandemiczną zmianie ulega charakter imprezy pod nazwą Ultramaraton-Jaga Kora. Impreza na chwilę obecną odbędzie się jako Akcja promocyjna aktywnego wypoczynku na szlakach Dorzecza Wisłoka i Jaga-Kora. W przypadku zmiany przepisów forma imprezy wróci do wydarzenia sportowego. Wszystkie cztery trasy mają swoje osobne miejsca startu oraz dwa różne miejsca mety. Przewidywany jest pomiar czasu z możliwością udostępnienia pliku excel z danymi odbytego treningu. Z atrakcji dla uczestników przewidujemy pamiątkowe zdjęcia, stoiska odżywcze na trasach, pamiątki. Akcja zostanie również dodatkowo zabezpieczona medycznie i ratunkowo. Korekcie może ulec przebieg tras w stosunku do aktualnie podanych.

Serdecznie prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu odprawy. Decydujemy się na wysyłkę pakietów startowych pocztą dlatego będziemy prosić o podanie adresu dostawy.

Serdecznie prosimy by w sytuacji gdy jesteście np. w jednym klubie, koleżeństwie, małżeństwie itp. to podajcie ten sam adres dostawy. Wyślemy wtedy pakiety zbiorczo. Będą dostępne również punkty odbioru.

Wszelkie informacje co do wydarzenia (mapki, parkingi, miejsca startu, miejsca mety, godziny startu) znajdą się w pakiecie startowym. W przypadku zmiany godzin startu będą wysyłane wiadomości e-mail, pojawią się komunikaty na FB i stronie.

Po dokonaniu odprawy prosimy o wpłatę wpisowego między 01.05 a 04.05 na dane:

125zł -> w przypadku wpłaty wcześniej opłaty rejestracyjnej 30zł
155zł -> w przypadku braku wpłaty rejestracyjnej

Na dane:

Kardach T.T.E
ul.Paderewskiego 190,
35-330 Rzeszów

tytułem: Opłata Startowa, 42km, Imię i Nazwisko

numer konta: 25 2490 0005 0000 4000 7066 1569

05.05 księgujemy wpłaty i wysyłamy pakiety.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię *
Nazwisko *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Numer telefonu *
Czy potwierdzasz start w naszej imprezie? *
Jak chcesz odebrać pakiet? *
W przypadku wyboru wysyłki proszę wypełnić adres dostawy poniżej. W przypadku grupowej wysyłki pakietów proszę wpisać taki sam adres w kilku formularzach.
Podaj ulicę na której mieszkasz
Podaj numer domu
Podaj numer mieszkania
Podaj kod pocztowy
Podaj miejscowość
Jaka jest Twoja sytuacja "covidowa"?
Clear selection
Deklaruje przestrzeganie wszelkich przepisów związanych z panującymi obostrzeniami aktualnymi na dzień 22.05.2021. *
Oświadczam, że *
Zapoznałem się z regulaminem imprezy zamieszczonym na stronie www.jaga-kora.com, w pełni go rozumiem, akceptuję jego postanowienia i deklaruję ich przestrzeganie; Biorę udział w imprezie na własną odpowiedzialność i rozumiem zagrożenia dla zdrowia i życia jakie niesie ze sobą tego typu impreza; Mój stan zdrowia pozwala na pokonywanie długodystansowych tras górskich, nie ukrywam przed organizatorem żadnych chorób, które mogą spowodować moje problemy zdrowotne na trasie; Będę przestrzegać podczas imprezy przepisów o ruchu drogowym i dostosuję się do nich jak każdy pieszy pokonujący szlak turystyczny. Dotyczy - Ustawa Prawo o ruchu drogowym (tekst jedn.: Dz.U. z 2017 r., poz. 128) - Rozdział 2, Ruch pieszych; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Organizatora zawodów; Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z realizacją zawodów. Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku w materiałach promocyjnych, na stronie biegu jak i profilu społecznościowym biegu; Podane dane są prawdziwe i są mi znane przepisy art. 233 Kodeksu Karnego o odpowiedzialności karnej za podanie danych niezgodnych z rzeczywistością; Nie będę wnosił wobec organizatora żadnych roszczeń w przypadku gdy dojdzie do szkody na moim zdrowiu w trakcie trwania imprezy; Część dotycząca bezpieczeństwa sanitarnego imprezy: Oświadczam, że: Zapoznałem się z instrukcją bezpieczeństwa sanitarnego zamieszczoną na stronie biegu www.jaga-kora.com w pełni ją rozumiem, akceptuję jej postanowienia i deklaruję ich przestrzeganie; Nie stawię się na starcie w sytuacji gdy miałem kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie SARS Covid-19 po 08.05.2021 lub będę przebywać na kwarantannie lub będę posiadał objawy zakażania SARS Covid-19, lube sam będę chory na SARS Covid-19.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy