Formularz rezerwacji na zajęcia Wprowadzające do Kręgów Naprawczych z Dominikiem Barterem, w Warszawie w dniach 1-2 lutego 2020 r.
Formularz rezerwacji na zajęcia Wprowadzające do Kręgów Naprawczych z Dominic’iem Barter’em, w Warszawie w dniach 1-2 lutego 2020 r.

Zajęcia są wprowadzeniem, demonstracją i uczeniem się poprzez praktykę Kręgów Naprawczych jako podejścia do sprawiedliwości. Dominic Barter zaprezentuje przegląd kluczowych elementów naprawczego systemu i wspierających go Kręgów. Skupimy się na tym jak się rozwija proces i jak go praktykować - na różnych typach konfliktów takich jak: rodzinne niezgody, konflikty grupowe, szkolne, w miejscu pracy, społeczne czy o przestępczym podłożu. Poprzez eksplorację podstawowych założeń ugruntowanych w procesie złożonym z kroków i zilustrowanych realnymi przykładami uczestnicy będą mogli przenieść Kręgi do swoich społeczności i instytucji.

Po wypełnieniu fromularza kolejny opisujący jak będziemy współtworzyć te dni dostaniecie mailem. W ten sposób mamy nadzieję na utworzenie poczucia wspólnoty i zmniejszenie wykluczenia osób, które nie mają opieki dla dzieci, albo mają ograniczony dostęp do zasobów finansowych.

W trosce o całą grupę i ćwiczenia jakie będziemy robić podczas zajęć prosimy o uczestniczenie w obu dniach zajęć. Przed wypełnieniem formularza upewnij się czy będziesz mieć czas 1-2 lutego 2020 roku w godzinach 10:00-18:00

Nazwisko *
Adres mail *
Potwierdź swój mail *
Numer telefonu
Miasto *
Obszar działalności *
Czy będzie Ci towarzyszyć dziecko? *
Czy dotychczas uczestniczyłeś/łaś w zajęciach z Kręgów Naprawczych z Dominic’iem Barter’em lub kimś innym? (Kiedy używamy określenia Kręgi Naprawcze odnosimy się do konkretnego podejścia rozwiniętego w Rio w latach 90-tych, nie do praktyki kręgów ogólnie) *
Jeśli tak to, w którym roku? Kto prowadził zajęcia?
Czy masz jakieś własne doświadczenie prowadzenia lub uczestniczenia w naprawczym procesie rozwiązywania konfliktu? *
Jeśli tak, to ile razy? Gdzie to miało miejsce?
Czy dotychczas uczestniczyłeś/łaś w zajęciach z Facylitacji i Praktyki Systemów z Dominic’iem lub kimś innym? *
Jeśli tak to, w którym roku? Kto prowadził zajęcia?
Czy jesteś częścią trwającej grupy praktykującej naprawcze rozwiązywanie konfliktów? *
Czy jest jeszcze coś co chcesz nam o sobie powiedzieć?
Czy na wydarzenie przyjdziesz ze znajomymi? Jeśli tak, prosimy wymień ich tutaj *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy