Dotazník pro dobrovolníky/ice
Milí přátelé a příznivci Pirátů,

děkujeme za Váš zájem zapojit se do projektu Senioři na palubě jako dobrovolníci.

O co jde?
I když Piráti zdaleka nejsou jen stranou mladých a pro mladé (Vy sami jste toho důkazem), uvědomujeme si, že v komunikaci se seniory máme co zlepšovat. Víme také, že o Pirátech mezi lidmi koluje hodně nepravdivých informací. Možná sami znáte ve svém okolí lidi, kteří se nás bojí, i když o Pirátech toho vlastně moc nevědí. A to chceme změnit.

Co chceme?
Projekt Senioři na palubě má zatím tři části:
1) Zveme seniory a seniorky, aby se podíleli na tvorbě našeho pirátského programu pro blížící se sněmovní volby. Chceme využít Vašich zkušeností, rádi si necháme poradit, jak program připravit tak, aby byl srozumitelný pro Vaši generaci.
Ale 2) nejde jen o jedny volby, i když budou tak důležité. Chceme v regionech a ve větších městech podporovat vznik místních klubů pro seniory, kterým říkáme „Paluby“. Měl by to být prostor pro setkávání, organizování nejrůznějších aktivit. To ještě chvíli nebude možné - všechny naše aktivity zatím probíhají online.
3) Také jsme se rozhodli aktivně bojovat s dezinformacemi. Někteří z vás tvoří Anti-hoax tým.

Toto vše jsou prostředky a způsoby. V celkovém důsledku chceme českým seniorům zajistit skutečně důstojný život.

Co můžete udělat právě Vy? Líbí se Vám tenhle nápad stejně jako nám? Zde je pár tipů, se kterými můžete začít ještě dnes:
1. Začněte tím, že nám odpovíte na mail seniori@pirati.cz či nejlépe vyplníte tento dotazník a my se Vám brzy ozveme.
2. Chcete si přečíst víc? Na našem webu https://seniori.pirati.cz najdete veškeré informace (odkaz musíte zkopírovat a vložit do internetového libovolného prohlížeče).
3. Víte o někom ze svého okolí, koho by to mohlo zajímat? Řekněte mu o nás a přepošlete mu tento dotazník.
4. Pokud máte zájem stát se ambasadorem/kou některé z Palub (tedy být jakýmsi kapitánem týmu dobrovolníků a tváří projektu), vyplňte prosím tento dotazník: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3SCl1NR_p8kPKXnlEc3gHJQJHqi0wyfugDEeQiPalktnuwg/viewform

Co byste ještě měli vědět? Mezi Piráty jsou lidé všech generací a chceme, abychom se setkávali všichni. V mnoha městech fungují Pirátská centra, která organizují řadu akcí, na kterých budete vždy vítáni.

Děkujeme!

Tým Senioři na palubě

kontakt:
seniori@pirati.cz

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno: *
Přijmení: *
Email: *
Telefon: *
Komunikace přes maily je často zdlouhavá. Na dobrovolníky potřebujeme telefon, ale nebojte. Nikomu ho nepředáváme.
Město/ kraj, kde bydlíte *
Opět, nebojte, na oběd se nestavíme. V každém kraji chceme mít alespoň jednoho ambasadora a jeho tým dobrovolníků, proto chceme vědět, kde byste mohli působit.
Kolik hodin týdně můžu projektu věnovat
Proč se chci zapojit / Co můžu nabídnout *
Napište, cokoliv, co Vás napadá, abychom o Vás měli alespoň základní představu.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Dle nařízení GDPR si bez Vašeho aktivně vyjádřeného souhlasu nesmíme Vaše osobní údaje uložit. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více viz https://www.pirati.cz/o-nas/ochrana-osobnich-udaju
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy