25 липня 2022 року запрацювала мережа Українських Освітніх Хабів (організатори – Міністерство освіти і науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти за підтримки Центральноєвропейської ініціативи - CEI), що надає можливість безкоштовного навчання українцям, які наразі проживають, як в Україні, так і в 14 країнах світу: Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині, Німеччині, Чехії, Болгарії, Литві, Латвії, Естонії, Туреччині, США, Канаді та Великій Британії.
Запрошуємо на цикл онлайн тренінгів "Мистецтво самопрезентації", які будуть проходити щовівторка та щочетверга, (18.00 - за варшавським та берлінським часом, 17:00 - за лондонським часом, 19.00 - за київським часом)
Коли ви спілкуєтеся з будь-якою людиною, ваш образ мислення, вміння розповісти про себе і манери — це те, на що звертають свою увагу в першу чергу. І основне завдання самопрезентації полягає в тому, щоб показати себе цілісною і цікавою особистістю. Опанувати навички самопрезентації запрошуємо у циклі тренінгів «Мистецтво самопрезентації».
Старт - 11 жовтня.
В рамках циклу будуть розглянуті наступні теми:
- Секрети ефективної самопрезентації
- Як презентувати власний проєкт та залучити авдиторію
- Що таке особистий бренд і як його створити
- Як визначити свої сильні сторони та таланти, і чому нам так важко іноді це зробити
- Ораторське мистецтво: просто про важливе
- Правила ефективної комунікації
- Як подобатися людям
- Як опанувати публічні виступи
- Як говорити так, щоб тебе почули
- Як захопливо розповісти свою історію у соцмережах
- Публічні виступи онлайн: секрети успіху
Тренінги будуть проводитися ОНЛАЙН, на платформі ZOOM. Посилання буде розіслано на електронну пошту напередодні проведення тренінгу. Прохання перевіряти, будь ласка, також папку "Спам".
Заповніть, будь ласка, анкету, якщо бажаєте взяти участь у запропонованому циклі лекцій.
Нагадуємо, що всі активності та послуги в Українському Освітньому Хабі безкоштовні. Всі заняття, які відбуваються в Українському Освітньому Хабі Ви можете побачити і записатися на них за посиланням на сайті: http://poland.eduhub.org.ua/#schedule.
Підписуйтесь та залишайтеся завжди в курсі подій мережі Українських Освітніх Хабів:
Проєкт співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти від Міжнародного Вишеградського Фонду. Місія фонду полягає в просуванні ідей сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.