Formularz Zapytania o Usługę Reklamową
Proszę wypełnij ten formularz w całości, bo dzięki tym informacjom będę wiedział w jaki sposób mogę pomóc Ci skutecznie reklamować Twój biznes. Zajmie Ci to około 10 minut.

Wypełnienie formularza nie jest zamówieniem usługi i nie zobowiązuje Cię do jej wykupienia, a mnie nie zobowiązuje do żadnego świadczenia.

Ps.: Szanuję Twój czas i nie chcę zawracać Ci głowy ciągłymi telefonami i dopytywaniem o różne kwestie, które pozwolą mi zrozumieć Twój biznes - wiem, że w tym czasie masz mnóstwo innych ważnych tematów na głowie.

Zamiast tego proszę Cię o możliwie dokładne wypełnienie tego formularza - wtedy ja wykonam pracę w tle i będę mógł przedstawić Ci propozycję, która będzie najlepszą możliwą opcją dla Ciebie i Twojego biznesu.

UWAGA: Jeśli nie wykażesz gotowości, żeby podzielić się ze mną przynajmniej podstawowymi informacjami na temat Twojego biznesu, to niestety nie będę w stanie Ci pomóc, ponieważ bez odpowiednich informacji nie jest możliwe prowadzenie skutecznej kampanii reklamowej. W takim przypadku zrezygnuj proszę z wypełniania tego formularza.

NOTKA PRAWNA: Masz prawo do zmodyfikowania lub usunięcia swoich danych w każdej chwili. Dane nie będą gromadzone ani przetwarzane przez podmioty trzecie.


Podaj swój adres e-mail, żeby otrzymać kopię swoich odpowiedzi na swoja skrzynkę.

Email address *
Zgoda na przetwarzanie (wymagane) *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych. (Zgoda wymagana przepisami prawa - jeśli nie wyrazisz zgody, nie będę mógł przedstawić Ci oferty.)
Zgoda na marketing (wymagane) *
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. (Zgoda wymagana przepisami prawa - jeśli nie wyrazisz zgody, nie będę mógł kontaktować się z Tobą w sprawie oferty.)
Twoje zapytanie trafi do: Ernest Gurgól - www.ernestgurgol.pl
Marketer Internetowy - Specjalista ds. Reklamy Google AdWords, autor Kursu Google Adwords, członek Google Partners, posiadacz certyfikatów Google Adwords i Analytics, Specjalista ds. Reklamy na Facebook-u
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms