Přihláška na pěší pouť 2020
Diecézní pěší pouť mládeže z Mladé Boleslavi do Hejnic ve dnech 24. - 29. 8. 2020 pořádá DCM biskupství litoměřického a DCŽM Křižovatka Příchovice.
Prosím, vyplňte jednu přihlášku na jednu osobu. Pokud přihlašujete více lidí, použijte "odeslat další odpověď."
Děkuji.
Email address *
Jméno a příjmení *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Adresa trvalého bydliště (ulice, č.p., město, PSČ) *
Telefonní číslo *
Půjdete celou pouť? *
Pokud ne, napiš, prosím, od kdy do kdy se chceš zúčastit.
Budete si chtít zakoupit tričko?
Clear selection
Zde, prosím, napište velikost trička, kterou budete chtít.
Poznámka (zdravotní omezení, diety atp.)
Poučení o ochraně osobních údajů *
Vámi výše poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány organizátorem akce výhradně pro potřeby a zajištění tohoto kurzu. S případnou výjimkou, kdy k tomu bude organizátor donucen povinností dle příslušné státní legislativy, nebudou tyto Vaše osobní údaje předány třetím osobám. Vaše osobní údaje budou zpracovávány po dobu trvání akce a dále po dobu nutnou k jejímu vypořádání. V rámci účetnictví Biskupství litoměřického však budou v souvislosti s Vaší úhradou celé akce uchovávány po dobu stanovenou zákonnými předpisy v oblasti vedení účetnictví. Bližší informace k této problematice Vám rád poskytne organizátor akce. V souvislosti s ochranou osobních údajů a v souladu se svými povinnostmi podle GDPR jmenovalo Biskupství litoměřické pověřence pro ochranu osobních údajů. V případě jakýchkoli přání nebo dotazů jej můžete kontaktovat poštou na adrese Dómské náměstí 1/1, 412 88 Litoměřice, telefonicky na čísle 703 454 451 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese gdpr@dltm.cz.
Souhlas se zasíláním informací a pozvánek na akce pro mládež
Vážená účastnice/Vážený účastníku,děkujeme, že jsi projevil/a zájem o akci pořádanou Diecézním centrem pro mládež Biskupství litoměřického. Abys ses i v budoucnu dozvěděl/a o dalších akcích pro mládež, o které bys mohl/a mít zájem, rádi bychom Ti zasílali občasné informační sdělení s pozvánkami na nadcházející akce. Pokud se zasíláním těchto sdělení souhlasíš, zaškrtni políčko pro souhlas. Svůj souhlas můžeš kdykoliv odvolat, a to zasláním e-mailu na adresu dcm@dltm.cz. Pokud se rozhodneš souhlas neudělit, neplyne z toho pro Tebe žádný negativní důsledek. Zejména není nijak ovlivněna Tvá účast na akci, na kterou se přihlašuješ.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Biskupství litoměřické. Report Abuse