KINO KONCERTAS

Mieli bičiuliai!

Aš, režisierius Donatas Ulvydas, noriu pakviesti Jus jau netrukus pradėti švęsti mūsų mylimiausio miesto Vilniaus 700-ąjį jubiliejų – ir ne šiaip sau švęsti, o švęsti su trenksmu!

 

LAPKRIČIO 15-16 DIENOMIS noriu pasiūlyti Jums unikalų muzikos ir kino nuotykį – galimybę pasinerti į genialaus rašytojo Ričardo Gavelio romano VILNIAUS POKERIS nuotaiką, specialiai šio romano ekranizacijai sukurtą muziką, ir tuo pačiu tapti kuriamo vaidybinio filmo VILNIAUS POKERIS dalimi. 


Tai bus ypatingas įvykis – tai ir nemokamas džiazo koncertas, ir unikali kultūrinė patirtis, ir kino filmo filmavimas. Šio renginio dalyviai turės galimybę ne tik mėgautis gyvai atliekama specialiai filmui sukurta KIPRO MAŠANAUSKO ir JIEVARO JASINSKIO muzika, bet ir tapti kino aktoriais, atliekančiais koncerto žiūrovų vaidmenis. 

 

Renginys yra nemokamas, tačiau siekdami užtikrinti kuo sklandesnę dalyvių patirtį, prašysime Jūsų registruotis, užpildant žemiau pateiktą anketą. Kadangi būsite ne tik klausytojai, bet ir aktoriai, betarpiškai dalyvaujantys naujo kino filmo gimime, prašysime iš anksto mus informuoti, kiek laiko galėsite skirti filmavimui, papasakosime, kaip prašysime apsirengti ir atsiųsime jums visą kitą reikalingą informaciją. 

 

Nedvejokite, registruokitės, dalyvaukite – garantuoju, kad bus kažkas tokio! 

Bus tikras, gyvas, grynas, atviras ir užburiantis VILNIAUS POKERIS!


Laukiu Jūsų, ir iki susitikimo!

Donatas


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Registracija
Vardas *
Pavardė *
El. pašto adresas
*
Amžius
*
Telefono nr.
*
Miestas
*
Ūgis
*
Svoris
*
Drabužių dydis
Clear selection
Batų dydis
Mums labai svarbu, kad filmavimas būtų kokybiškas, nesuskubėtas ir su maksimaliu pasiruošimu. Todėl norime Jūsų paprašyti apsispręsti ir pažymėti, kiek savo brangaus laiko galėsite skirti filmavime. 
Iš penkių žemiau esančių opcijų mums užtenka, kad pasirinktumėte vieną. 
GALIU ir lapkričio 15d. ir lapkričio 16dtiek kiek reikia.
GALIU ir lapkričio 15d. ir 16d. dalyvauti nuo 15:00 iki 23:00 (abi dienas).
GALIU dalyvauti TIK lapkričio 15d. nuo 15:00 iki 23:00 (8h.).
GALIU dalyvauti TIK lapkričio 15d. nuo 17:00 iki 22:00 (5h.).
GALIU ateiti tik į koncertą - lapkričio 15 dieną nuo 18:30 iki 21:00. Nei prieš koncertą, nei po jo pasilikti filmavimuose negalėčiau.
Filmavimai man įdomus visada, galite kreiptis ir dėl filmavimų kitomis dienomis.
Sutinku, kad mano pateikti asmens duomenys - vardas pavardė, el. paštas, telefonas, būtų naudojami susisiekti su manimi filmo kūrimo tikslais, o duomenys kaip ūgis, rūbų dydis, batų dydis, fotografija bus naudojami filmo atrankos tikslais. Mano pageidavimu duomenys iš registracijos anketos gali būti panaikinti. 


*
Jei nepavyksta užpildyti anketos arba turite kokių klausimų, drąsiai rašykite adresu koncertas@filmasvilniauspokeris.lt mes mielai Jums pagelbėsim :) 
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ulvyds. Report Abuse