Registrace dobrovolníka pro donášku léků seniorům (a lidem v karanténě) www.erecept.cz
Dobrý den, jelikož je doručení léků na předpis stále z legislativních důvodů nemožné v rámci podnikatelské činnosti, spolupracujeme s dobrovolníky po celé ČR s donáškou léků ohroženým pacientům, například seniorům. Děkujeme, že chcete pomoci. Velmi si toho vážíme.

Pokud se stanete dobrovolníkem, kontaktujeme Vás v případě poptávky pacienta z obce / města, kde působíte a zprostředkujeme kontakt mezi pacientem, Vámi a blízkou lékárnou.
Vaše jméno a příjmení *
PSČ, kde nabízíte Vaši pomoc (formát XXXXX) *
Váš e-mail *
Váš telefon *
Beru na vědomí a aktivně souhlasím, že *
Required
Aktivní dobrovolníky rádi odměníme slevou na nákup na Pilulka.cz nebo jinou formou dárku, jako poděkování. Velmi si vážíme vašeho přístupu.

Správcem osobních údajů je společnost Pilulka Lékárny a.s., IČ: 036 15 278, sídlo: Drahobejlova 1073/36, Libeň, 190 00 Praha (dále jen „správce“). K poskytnutým osobním údajům má přístup správce, jeho pracovníci, vybraná lékárna a případně smluvně zavázaný zpracovatel osobních údajů.

Správce bude Vaše osobní údaje zpracovávat ve Vámi odsouhlaseném rozsahu v souvislosti s Vaší registrací jako dobrovolníka pro donášku léčivých přípravků seniorům, a to za účelem evidence registrace vaší žádosti o zařazení mezi dobrovolníky pro donášku léčivých přípravků seniorům a následně za účelem zajištění komunikace mezi lékárnou, dobrovolníkem a pacientem. Konkrétně bude správce zpracovávat: e-mail, telefon, jméno a příjmení a PSČ obce, v níž nabízíte Vaši pomoc.

Údaje, které jste uvedl/a v této žádosti, zpracujeme s vaším souhlasem a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů za výše uvedenými účely. Vámi poskytnuté osobní údaje budeme archivovat po dobu dvou roků od zařazení do evidence dobrovolníků. Vaše osobní údaje nebudou předmětem automatizovaného zpracování. Váš souhlas je dobrovolný; můžete ho kdykoliv odvolat zasláním emailu na adresu gdpr@pilulka.cz. V případě odvolání souhlasu nebudeme Vaše osobní údaje dále zpracovávat pro účely, pro které jste nám ho souhlas udělil/a. Máte právo na přístup k Vašim údajům, tj. získat informaci, zda a jaké údaje o Vás zpracováváme, právo na jejich opravu a výmaz, právo na omezení jejich zpracování, právo na jejich přenositelnost a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, 17000 Praha 7, www.uoou.cz). Více o zpracování osobních údajů naší společností se můžete dozvědět https://www.pilulka.cz/zpracovani-osobnich-udaju. Vaše dotazy rádi zodpovíme na gdpr@pilulka.cz.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy