VIVID VISION: Jauniešu sociālās uzņēmējdarbības darbnīca
Laipni lūdzam VIVID VISION: Jauniešu sociālās uzņēmējdarbības darbnīcā. Šīs darbnīcas programma radīta ar domu par jauniešiem vecumā no 16 līdz 25 gadiem, lai sniegtu viņiem zināšanas, prasmes un iedvesmu, kas ļautu viņiem doties sociālās uzņēmējdarbības ceļojumā. Izmantojot interaktīvas darbnīcas, lekcijas un saistošas diskusijas ar sociālajiem uzņēmējiem, dalībnieki jau pirmajā dienā ienirs sociālās uzņēmējdarbības pasaulē, izpētot, kā savas idejas var izmantot, lai radītu ilgstošu ietekmi sabiedrībā. Uzaicinātie eksperti koncentrēsies uz ideju ģenerēšanu, projektu plāna izstrādi un efektīvas prezentēšanas mākslas slīpēšanu, lai informētu citus par savu iniciatīvu vērtību. Otrajā dienā jaunieši iedziļināsies projektu izstrādes praktiskajos aspektos, tostarp finansēšanas stratēģijās, budžeta veidošanas pamatprincipos un sociālās uzņēmējdarbības ietekmes mērīšanā. VIVID VISION radīts, lai veicinātu pozitīvas pārmaiņas un sniegtu ieguldījumu jauniešu dzīvēs un apkārtējā sabiedrībā, aptverot daudzveidību un radot labāku nākotni visiem.
Darbnīcas mērķauditorija ir jaunieši no 16 līdz 25 gadiem. Plānots, ka pasākumā piedalīsies 20 jaunieši, no kuriem vismaz puse būs iebraucēji Latvijā. Pasākums būs pieejams bez maksas visiem dalībniekiem.

NORISES LAIKS UN VIETA:

Biedrība "Patvērums Drošā Māja", Lāčplēša iela 75-1B, Rīga
Datums - 14.-15.10.2023
Laiks: 10:45 - 15:15


Lūdzam aizpildīt reģistrācijas formu, atbildot uz zemāk esošajiem jautājumiem! Dalība pasākumā TIKAI iepriekš reģistrējoties.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds , uzvārds *
Vecums *
Tautība, valsts *
Saziņas valoda *
Required
Pašreizējā nodarbošanās *
E-pasta adrese *
Telefona numurs *
Līdzšinējā pieredze sociālajā uzņēmējdarbībā *
Mana sociālās uzņēmējdarbības ideja!  *
Īss savas sociālās uzņēmējdarbības idejas apraksts un iemesls, kāpēc gribi to īstenot.
Paldies par reģistrācijai veltīto laiku!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy