Ekskursijos su „JCDecaux premija 2022: Galimybių bangos“ kuratoriais

Kviečiame į nemokamas ekskursijas po parodą „JCDecaux premija 2022: Galimybių bangos“ su kuratoriais Vyteniu Buroku ir Milda Dainovskyte. Parodoje vykstančioje Dailininkų sąjungos galerijos erdvėse, įsikūrusiose Šiuolaikinio meno centro kaimynystėje, išvysite konkurso būdu atrinktų penkių pradedančiųjų menininkų ir kolektyvų kūrinius. 

„JCDecaux premija“ – tai Šiuolaikinio meno centro ir „JCDecaux“ 2016 m. įsteigtas kasmetinių parodų ciklas, siekiantis skatinti pradedančiųjų Lietuvos menininkų kūrybą, jos sklaidą Lietuvoje ir užsienyje bei visuomenės susidomėjimą šiuolaikiniu menu. „JCDecaux“ įsteigta vienkartinė 4000 eurų dydžio premija tarptautinės komisijos sprendimu skiriama vienam parodoje dalyvaujančiam menininkui ar kolektyvui už pristatomo kūrinio meninės raiškos originalumą bei aktualumą.

Paroda veiks iki lapkričio 26 d.

Adresas: Lietuvos dailininkų sąjungos (LDS) galerija, Vokiečių g. 2, Vilnius

______

Jūsų ar Jūsų registruojamo asmens duomenys renkami ir saugomi Šiuolaikinio meno centro ilgiau kaip 21 dieną po renginio. Duomenys naudojami tik registracijos į renginį ir informavimo apie jo pasikeitimus tikslais, arba pandemijos valdymo tikslais, pareikalavus valstybės institucijoms. Šios formos pateikimas reiškia jūsų sutikimą su tokiu duomenų tvarkymu.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vardas Pavardė *
Eksursijų datos  *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of cac.lt. Report Abuse