Dizains, Sarunas & Vīns VOL.8 , 17.04.2024. plkst. 18.00 (ierašanās no 17.00).

Aprīlis jau ir klāt un pārsteidz mūs gan ar 20 grādu karstumu, gan ar negaisu, gan sniegu (prognozes sola, bet cerams, ka to aiznesīs uz tālajiem Ziemļiem)! Bet vai tad mums Latvijā kaut kad ir bijis savādāk? :)) Var būt! Bet kurš gan to vairs atcerās!
Ceram, ka 17.04.2024. būs padevusies silta un skaista diena un mēs visi atkal tiksimies uz Dizaina sarunām, kur ar savu radošo pieredzi dalīsies atkal divi kolosāli dizaineri!
Larisa Pomeščikova. Larisa ir interjera dizainere ar lielu pieredzi gan Latvijā, gan starptautiski. Latvijas Dizaineru Savienības biedre kopš jau 1998. gada. Larisa ir dibinājusi un vada savu uzņēmumu kopš 2000. gada.  Pēdējos 7,5 gadus dzīvo un strādā ASV, Kalifornijā. Tur dizainere attīsta zīmolu POMESCIKOVA https://pomescikova.com/ 
Larisa Pomeščikova projektē privātus un sabiedriskus interjerus Latvijā, ASV, Meksikā Lielbritānijā un citās vietās. Kā arī veido privātus ainavu dizaina konceptus klientiem Kalifornijā. Jānis Straupe. Gundega Evelone par Jāni Straupi ir rakstījusi sekojošo: "Jānis Straupe radošajā apritē ir kopš astoņdesmito gadu vidus. Veiksmīgi darbojoties funkcionālā dizaina jomā, viņš veicis neskaitāmus sānsoļus "tīrās" mākslas laukā, veidojot neparastus, šķietami nepraktiskus un paradoksālus objektus, kas pēc jaunās terminoloģijas liekami kritiskā dizaina groziņā."
Autora darbi atrodas DMDM kolekcijā un ir apskatāmi jaunajā pastāvīgajā ekspozīcijā “Dizaina process”.
2019. gadā starptautiskā mākslas fonda “Michelangelo Foundation” eksperti iekļāva Jāni Straupi projektā “Homo Faber”.
Dizainers aktīvi sadarbojas ar Starptautisko dizaina vasaras skolu “MAD Design” un tās vadītāju Rihardu Funtu.
Jāņa Straupes atziņa: “Strādājot ar koku, kam vajadzēja daudzus gadus augt, lai to varētu sākt izmantot kā materiālu, aiz cieņas pret viņa dzīvi negribu to izniekot apšaubāmām idejām!”
Jānis Straupe ir Purvīša balvas 2025 nominants .
https://www.straupe.com/

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc neaizmirstiet savu dalību pieteikt laicīgi!
Pieteikšanās saite: https://ej.uz/DizainsSarunasVinsVol8

Kā allaž, mums būs arī speciālais mūzikas viesis!

Gaidīsim Jūs pasākumā, lai kopā baudītu šo radošuma pilno pavasara vakaru un uzsāktu interesantu diskusiju par dizainu!

Tikšanās laiks un vieta:
17.04.2024. plkst. 17.00

Salons Decolight
Blaumaņa iela 38/40, Rīga

Lūdzam ņemt vērā, ka reģistrējoties semināram, Jūs piekrītat savu datu apstrādei pasākuma organizēšanas nolūkos un esat informēti un piekrītat, ka semināra gaita tiks ierakstīta, kā arī atspoguļota Latvijas Dizaineru savienības un DECOlight sociālajos tīklos un masu medijos. 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds un uzvārds *
Telefona numurs *
e-pasts *
pārstāvētais uzņēmums *
nodarbošanās *
Vai Tu jau biji kādā no iepriekšējiem "Dizains, sarunas&vīns" pasākumiem un Tev ir kāds labs ieteikums, ierosinājums, ko mums teikt? Mēs priecāsimies dzirdēt!
Ko Tu gribētu uzzināt par Latvijas Dizaineru savienību? Ja nu Tev nav jautājumu, tad uzraksti mums novēlējumu! Mēs ļoti priecāsimies! Ja ir vēlme iestāties savienībā, droši nāc klāt Kristianai vai Barbarai.
Mēs noteikti atbildēsim pasākuma laikā  personīgi visus interesējošos jautājumus - droši nāc klāt aprunāties!
Varam atbildēt arī personīgi epastā.
Vai Tevi interesētu saņemt speciālus uzaicinājumus uz Latvijas Dizaineru savienības un citu partneru organizētajiem izglītojošajiem un pieredzes apmaiņas pasākumiem? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy