Запис на зустріч "Політв’язні: ціна переконання"
Пережитим у тюрмах поділяться кримський в’язень Росії та курдський в’язень Туреччини.

Непримиренний Володимир Балух! Українське обличчя Криму й образ нескореності загарбникам. Один із українців, визволених 7 вересня з в’язниць Російської Федерації. На відміну від багатьох співвітчизників, принципово не втомився від війни. “З непереборною вірою в щасливу долю України вручаю долю свою до рук Всевишнього”, – написав у публічному зверненні 19 березня 2018 року, оголошуючи безстрокове голодування. Сучасною мовою кажучи – кримчанин здорової людини. 

Життєрадісний Уфук Айдин! Курд, громадський діяч у Туреччині. Із 29 років життя, 9 відсидів за відстоювання інтересів свого народу та людських свобод. Тричі звільнений з університету та тричі поновився. Продовжує вивчати право, щоб стати юристом з прав людини – хоч і визнає́, що в його країні це радше дорога повернення в тюрму. Другий місяць в Україні досліджує Революції Гідності в рамках програми обміну. 

Сумлінна Олександра Матвійчук – модеруватиме зустріч. Невтомна правозахисниця. Засновниця ініціативи “Євромайдан SOS”. Голова правління Центру громадянських свобод. Тримає в увазі щодо наших бранців у російських тюрмах не лише український народ, а й світових знаменитостей, а відтак – московських владних функціонерів. Організовані нею міжнародні кампанії #FreeSentsov та #LetsMyPeopleGoUkraine мотивували тисячі відомих людей по всьому світу вимагати в посольства РФ звільнити українців. Не багато є людей, обізнаних із темою краще за неї.
Ім'я та прізвище *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Адреса е-пошти *
Your answer
Назва організації (ЗМІ, установа тощо) *
Your answer
Посада або царина діяльності *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.