Реєстрація на Круглий стіл "Розробка регіональних планів управління відходами"

Запрошуємо взяти участь у Круглому столі «Розробка регіональних планів управління відходами: основні проблеми та шляхи їх вирішення», який відбудеться 7 жовтня 2020 року, 11:45 – 13:45 в рамках Форуму «Waste Management 2020».

Теми для обговорення:
• Які виклики та проблеми стають перед замовниками та розробниками регіональних планів у ході роботи над ними та спільний пошук шляхів вирішення цих питань
• Пропозиції центральним органам виконавчої влади щодо необхідних змін при розробці регіональних планів

Круглій стіл проводиться Групою молодих фахівців Міжнародної асоціації твердих відходів ISWA YPG в Україні за підтримки Швейцарсько-українського проекту DESPRO "Підтримка децентралізації в Україні" та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

В обговоренні візьмуть участь представники профільних Міністерств, зокрема, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Олександрович Стрілець, представники обласних державних адміністрацій, розробники регіональних планів та експерти.

Круглий стіл буде проходити в режимі ОНЛАЙН. Посилання для участі буде направлено на електронну адресу, вказану при реєстрації, за день до заходу.

Ваше прізвище *
Ваше ім'я *
Організація, яку представляєте *
Посада / статус в організації *
Контактний телефон *
Електронна адреса *
Веб-сайт організації *
Питання / коментар до спікерів
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy