Přihláška na adventní duchovní obnovu 15. až 17. prosince
Tento formulář slouží jako přihláška na adventní duchovní obnovu, kterou pořádá Akademická farnost Olomouc. Doprovází Miroslav Herold SJ.

Téma: Advent je obdobím, které dává za pravdu Božím slibům a poselstvím, že jsou myšleny vážně a ve svůj čas se naplní. Nabízíme víkend ztišení i společného duchovního sdílení, při kterém se pokusíme věnovat zvýšenou pozornost Božím sdělením v našem životním adventu. Co čekáme, že se ve svůj čas naplní v nás? 

Nebude chybět úvod k meditaci a biblické impulzy.. Součástí kurzu je zachovávání mlčení, nebude ovšem chybět ani možnost sdílení, osobního rozhovoru nebo svátosti smíření s doprovázejícím knězem. Akce vhodná i pro účastníky bez předchozí zkušenosti s exerciciemi.

Informace k průběhu víkendu: Obnova se bude konat 15.–17. prosince 2023 v Poutním domě č.3 na Svatém Hostýně. Bydlet budete v jednolůžkových pokojích (v případě nějaké mimořádnosti na dvoulůžkové buňce s oddělenými pokoji). Každý pokoj má své sociální zařízení.

Během víkendu se bude mlčet, nebude ovšem chybět společná modlitba, bohoslužba, příležitost ke svátosti smíření a také  možnost sdílení. 

Začneme páteční večeří v 19.00, skončíme nedělním obědem. Pokud máte nějakou dietu, uveďte ji, prosíme, do formuláře níže. Asi týden před akcí obdržíte program a další informace.

Doprava: na Svatý Hostýn je možné se dopravit buďto MHD (poslední autobus jede asi v půli odpoledne), pěšky nebo autem (k vjezdu potřebujete povolení - obraťte se, prosíme, na náš email, abychom vám povolení k vjezdu obstarali. Pokud přijedete vlakem nebo autobusem, můžeme pro vás přijet a na Hostýn vás dopravit. Můžete nám dopředu napsat email, kdy přijedete, příp. vás individuálně oslovíme, když zaškrtnete odpovídající políčko ve formuláři níže.

Platba: Cena za duchovní obnovu je 2.100 Kč pro studenty a 2.600 Kč pro pracující. Po přihlášení vám přijde email s fakturou k zaplacení. Odhlášení je možné do 7. prosince, v takovém případě vracíme celou částku. Odhlášení po 7. prosinci je zatíženo storno poplatkem ve výši 25% z částky, takže vracíme 75% ceny. Přihlášení je platné až po zaplacení.

S sebou Bibli, osobní deník, pokud si ho někdo vede, nebo něco, co by mohlo pomoci rekapitulovat delší časový úsek našeho života.

Pro více informací se obraťte na adresu: kancelar@farnostsnezenka.cz.

Tým akademické farnosti
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení: *
Datum narození: *
Jsem: *
Adresa trvalého bydliště *
Číslo občanského průkazu: *
Přijedu pravděpodobně: *
Dieta:
Doplnění:
Souhlas se zpracováním osobních údajů: *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Římskokatolická akademická farnost Olomouc. Report Abuse