Анкета учасника/учасниці тренінгового курсу "Будуємо мости, а не стіни"-2018
Тренінговий курс для підлітків «Будуємо мости, а не стіни» для дітей 13 – 17 років, спрямований на побудову діалогу та примирення, відбудеться у сучасному готельному комплексі "Україна" в Черкасах з 26.03 до 02.04.2018.
Ми створюємо умови, в яких діти набувають навички та досвід турботи про себе та оточуючих, сміливості бути собою та подолання труднощів.

ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТАБОРІ ПОТРІБНО ПРОЙТИ 3 КРОКИ:
КРОК 1
Заповнити коротку анкету на сайті, писати той емейл, яким щодня користуєтесь!

Придбати путівку за повною вартістю з проїздом (8300 грн до 22.02 і 9800 грн до 18.03) та гарантовано отримати місце в таборі.

Якщо Ви бажаєте брати участь у конкурсі на знижку, то потрібно виконати та надіслати нам конкурсну роботу до 5 березня включно.

КРОК 2
Діти, чиї конкурсні роботи будуть відібрані для участі в таборі, отримають лист від нас по емейлу, вказаному при реєстрації – 6 березня. Після підтвердження участі просимо батьків до 7 березня перерахувати благодійний внесок на проведення табору. Сума внеску за конкурсом 5100 грн (4500 грн путівка + 600 грн дорога з супроводом з Києва. Це 49% від вартості проживання і харчування, програми).

Діти з прифронтової зони на підконтрольній Україні території на путівки за ціною 1000 грн вже набрані за конкурсом.

Перевага надаватиметься тим, хто вперше їде до табору «Будуємо мости, а не стіни» та гідам виставки «Моє місце». Проте є місця і для тих, хто вже були в цьому таборі.

КРОК 3
Проїзд до місця проведення за рахунок батьків. Ми організуємо супровід дітей в табір з міста Києва. Якщо Ваша дитина їде з м. Київ, вартість проїзду, групової броні та супроводу - 600 грн.

Для команди "Простору толерантності" важливо надавати можливість розвитку в програмі нашого курсу різним дітям. Участь за знижкою стала можливою завдяки коштам Посольства Франції, ОО "Інфопульс-Україна" та внескам приватних благодійників/ць на платформі "Спільнокошт".

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service