18 października 2023, godz. 16:30 - Personal branding - co to jest i jak pokazać najlepszą wersję siebie?
Informujemy, że wyłącznie osoby, które dostaną mailowe lub SMSowe potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu, zostały do niego zakwalifikowane.
UWAGA! Wysłanie formularza zgłoszeniowego, nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Zapraszamy na spotkanie 18.10.2023, godz 16:30
Coach Maja Krasowska i Fundacja DOBROdzieje się zaprasza serdecznie młodzież z rodzin zastępczych i domów dziecka w wieku 14-21 lat, na warsztaty 18 października 2023, na godz. 16:30. 

Co się mówią o Tobie, kiedy Ciebie przy tym nie ma?
Jakie robisz pierwsze wrażenie? Jak chcesz, żeby inni Cię postrzegali? O personal brandingu, o tym, co to jest i jak pokazać najlepszą wersję siebie dowiecie się z warsztatów, które odbędą się 18 października. Porozmawiamy także o: mitach dotyczących pewności siebie, ocenimy swoją własną, będziemy ją budować i wzmacniać.

Maja Krasowska - Ekonomistka, przedsiębiorca, inwestor, filantrop. Autorka książki „Jak wychować milionera“. Ukończyła studia w dwóch specjalizacjach m.in. „Przedsiębiorczość w biznesie”. Studiowała także biznes i marketing w Australii oraz w Stanach Zjednoczonych. W latach 2002 - 2003 odbyła roczną podróż dookoła świata. Po ukończeniu studiów w 2004 r., przyjęła ofertę od trzeciej największej na świecie firmy zarządzającej ryzykiem i wyjechała do San Francisco, gdzie pracowała kilka lat na stanowisku menadżerskim. Następnie przeniosła się do Europy, aby spróbować sił jako przedsiębiorca w branży nieruchomości. W roku 2012 rozpoczęła projekt skierowany dla młodzieży z zakresu przedsiębiorczości i motywacji, który przerodził się w SMART Kid Academy, z warsztatów której skorzystało ponad 4000 osób. Maja Krasowska jest szczęśliwą żoną oraz mamą dwóch córeczek i właścicielką szarej Staffordshire Bull Terrierki - Miso. Członek rady fundacji „DOBROdzieje się”. Pasjonatka strzelectwa sportowego, fizyki, psychologii sportu, podróży oraz poszerzania nieustannie swoich umiejętności.
SZCZEGÓŁY WARSZTATU

Termin: 18.10.2023, godz. 16:30

Miejsce:  Fundacja DOBROdzieje się, ul. Piotrkowska 80, klatka D, 3 piętro

Ilość uczestników: 20 osób

Czas spotkania: 2h

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Ważne, aby uczestnicy przynieśli ze sobą zgody od opiekunów na udział w warsztatach. 

Brak takiej zgody wyklucza udział w spotkaniu.

Link do dokumentu zawierającego wyrażenie zgody do pobrania i wydruku:

https://docs.google.com/document/d/1TKSLzwykf1HUpeG8wVs5XawEoVd0wnjZsTfH1crIbKk/edit?usp=sharing


Zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się poniżej:


Imię i nazwisko podopiecznego
Wiek podopiecznego
Imię i nazwisko opiekuna
Telefon kontaktowy opiekuna
Adres email opiekuna

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Ja niżej popisana/podpisany na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust. 2 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. Urz. UE L 119/1, z 4.5.2016, zwanego „RODO”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację DOBROdzieje się – w celu wysyłania treści informacyjnych na adres e-mail podany w formularzu kontaktowym i/lub kontakt telefoniczny.

Oświadczam, iż przyjmuję do wiadomości, że:

1) moja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres koordynatora projektu: kontakt@fundacjadobrodzieje.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy;

2) mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania;

3) moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłaniu treści informacyjnych na adres email podany w formularzu i/lub kontaktu telefonicznego;

4) moje dane nie będą przekazywane ani udostępniane innym organizacjom;

5) podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału w spotkaniu


*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy