Humānās palīdzības kravu atbalsts Ukrainai
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) un Kustība "Viegli Palīdzēt" sadarbībā ar citām valsts pārvaldi un nevalstiskajām organizācijām nodrošina humānās palīdzības kravu sagatavošanu un nogādāšanu Ukrainai.

1) Pašlaik ir saņemts dažādu preču pieprasījums no dažādām pašvaldībām. Viegli palīdzēt regulāri sazinās ar pašvaldībām un organizācijām Ukrainā un atjauno preču sarakstu.
Ja Jūs šobrīd nevarat nodrošināt konkrētās preces, aizpildiet informāciju, lai nākotnē varam ar Jums sazināties.

2) Lūdzam ņemt vērā, ka šobrīd pieņemam preces vairumā no uzņēmumiem.
Privātpersonām lūdzam aizpildīt šo anketu: https://ej.uz/AtbalstscilvekiemnoUkrainas

3) Pēc anketas aizpildīšanas ar Jums sazināsies biedrības pārstāvji, dodot instrukcijai preču nogādāšanai un vienojoties par preču precīzu apjomu.

4) Sadarbībā ar valsts pārvaldi preces tiks nogādātas Ukrainā.

Liels paldies jau iepriekš!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Datu apstrāde
Biedrība "Viegli Palīdzēt" ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.
Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti, kā arī var tikt nodoti trešajām personām, atbilstoši Privātuma politikai (https://paliec-majas.lv/privatuma-politika/).
Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Paliec Mājās. Report Abuse